بهترین سن برای مهاجرت از طریق کار یا بهترین سن مهاجرت را در این مقاله مورد بررسی قرار خواهیم داد. “بهترین سن برای مهاجرت از طریق کار” می تواند برای هر پرونده مهاجرتی کاملا متفاوت باشد که در ادامه با ذکر چند مثال کاملا کاربردی این موضوع را روشن تر بیان خواهیم کرد. پس اگر برای شما هم سوال است که بهترین سن برای مهاجرت از طریق کار دقیقا چه سنی است در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین سن برای مهاجرت از طریق کار

پاسخ به این سوال را باید بعد از دانستن امتیاز سن در جدول امتیاز بندی ویزاهای کشور استرالیا برای ویزای کار مورد بررسی دقیق قرارداد.

امتیاز سن برای مهاجرت از طریق کار

۴۰ الی ۴۴ سال ۳۳ الی ۳۹ ۲۵ الی ۳۲ ۱۸ الی ۲۵ بازه سنی
۱۵ امتیاز ۲۵ امتیاز ۳۰ امتیاز ۲۵ امتیاز امتیاز

تحلیل جدول:

در بازه سنی ۱۸ سال تا ۲۵ سال: شما می توانید ۲۵ امتیاز از پارامتر سن را در جدول امتیاز بندی بدست آورید اما توجه داشته باشید در این بازه سنی شما عملا به دلایل مختلف امکان ادعای سابقه کار را ندارید.

در بازه سنی ۲۵ سال تا ۳۲ سال: بهترین سن برای مهاجرت از طریق کار این بازه سنی می باشد زیرا شما علاوه بر اخذ امتیاز بالای سن برای مهاجرت از طریق کار؛ می توانید امتیاز سابقه کار قابل قبولی نیز بدست آورید.

بازه سنی ۳۳ الی ۳۹ سال: دومین جایگاه خوب نیز برای این بازه سنی تعریف شده است. درست است که شما امتیاز ۲۵ از ۳۰ امتیاز را از بخش سنی بدست می آورید اما می توانید در بخش سوابق کاری امتیاز ۱۵ که حداکثر امتیازهای ممکن است را بدست آورید.

بازه سنی ۴۰ الی ۴۴ سال: سخت ترین شرایط “امتیاز سن برای مهاجرت از طریق کار” برای این بازه سنی تعریف می شود زیرا شما از بخش امتیازهای سن تنها توانسته اید ۱۵ امتیاز اخذ نمایید که باعث کاهش شدید شانس مهاجرتی شما می شود.

بررسی رابطه امتیاز سابقه کار و امتیاز سن برای مهاجرت از طریق کار

هر چه امتیاز سابقه کار شما افزایش داشته باشد به منزله این خواهد بود که شما احتمالا در بخش امتیاز سن برای مهاجرت از طریق کار امتیاز کمتری را اخذ می کنید. اما به صورت کلی بهترین بازه سن برای مهاجرت از طریق کار در جدول زیر مشاهده نمایید.

بهترین بازه سن برای مهاجرت از طریق کار بر اساس رتبه

۳۹ الی ۴۴ سال ۲۸ الی ۳۸ سال ۱۸ الی ۲۷ سال بازه سنی
رتبه دوم رتبه اول رتبه سوم رتبه

بررسی دلایل رتبه اول: در این بازه سنی شما معمولا اگر همه چیز را درست انجام داده باشید مجموع امتیازهای سابقه کار و سنی معادل ۴۰ تا ۴۵ امتیاز را خواهید داشت.

بررسی دلایل رتبه دوم : در این بازه سنی معمولا مجموع امتیاز سن و سابقه کار حدود ۳۰ امتیاز را به شما می دهند.

بررسی دلایل رتبه سوم: در این بازه سنی معمولا مجموع امتیاز سن و سابقه کار شما حدود ۳۰ الی ۳۵ امتیاز خواهد بود.

چرا رتبه سوم و رتبه دوم اینگونه چیده شده اند: اگر این موضوع برای شما هم یک سوال اساسی است پس جای درستی آمده اید؛ ما دلایل بسیار حرفه ای و قانع کننده ای برای شما داریم که تا کنون در هیچ جای دیگر به آن اشاره نشده است.

چرا بازه سنی ۳۹ سال تا ۴۴ سال از بازه سنی ۱۸ سال تا ۲۷ سال از نظر مهاجرتی شما را در جایگاه بهتری قرار می دهد؟

این پادکست به صورت اختصاصی برای پاسخ دهی به این سوال ضبط شده است که توصیه می کنم آن را با دقت گوش دهید. همچنین در این پادکست به موضوعات دیگر نیز پرداخته شده است که شما می توانید برای خیلی از سوالات احتمالی تان پاسخ قانع کننده ای را بدست آورید. این پادسکت توسط آقای علیرضا مدی پور فعال در حوزه مهاجرت و متخصص امر مهاجرت به صورت اختصاصی برای استرالیاکو ضبط شده است.

بهترین بازه سنی برای انواع ویزای کار چه بازه های سنی ای است؟

۴۰ الی ۴۴ سال ۳۳ الی ۳۹ سال ۲۵ الی ۳۲ سال ۱۸ الی ۲۵ سال بازه سنی
نزدیک به صفر بسیار مناسب مناسب نزدیک به صفر میزان شانس برای ویزای ۱۸۹
مناسب بسیار مناسب مناسب بسیار نا مناسب میزان شانس برای ویزای ۱۹۰
مناسب بسیار مناسب مناسب بسیار نا مناسب میزان شانس برای ویزای ۴۹۱
صفر صفر ایده آل کم میزان شانس برای ویزای ۴۷۶

ترتیبی که استرالیاکو برای خواندن مطالب مرتبط ویزای ۱۸۹ استرالیا به شما پیشنهاد می‌کند: حرفه ای تخصصی بالاترین کیفیت مطمئن