۵ توصیه کلیدی برای کاهش هزینه های دریافت ویزا   را به شما خواهیم آموخت و همچنین به شما یاد می دهیم که چگونه با این کار در عین حال از شانس بالاتری برخوردار شوید. همه ما در مرحله اول و زمان تصمیم گیری برای مهاجرت و یا عدم مهاجرت باید این نکته را بدانیم که مشاوره هایی که تحت عنوان مشاوره رایگان فعالیت دارند٬ مشاوره رایگان نیستند و هدف از انجام مشاوره های رایگان صرفا ساده نشان دادن مسیر و عقد قرارداد می باشد. پس در ادامه راه هایی به شما نشان می دهیم که چگونه هزینه های دریافت ویزا را کاهش دهید.

5 توصیه کلیدی برای کاهش هزینه های دریافت ویزا

گام اول شناسایی مواردی است که باید انجام شوند تا پروسه مهاجرت ما به نتیجه برسد که در مرحله اول مشاوره های دفاتر مهاجرتی و یا مشاوران و وکلای مستقل می باشد.

مشاوره های رایگان: برای برطرف کردن این موضوع می توان روش های مختلفی را امتحان کرد که ساده ترین آنها استفاده از مشاوره های گوناگون می باشد. مشاوره های رایگان عمدتا به دلیل اینکه تماما برای ترقیب کردن شما به عقد قرارداد بنیان گذاری شده اند٬ مناسب به نظر نمی رسند.

مشاوره های کانالهای تلگرامی: این مشاوره ها به دلیل اینکه تمامی اطلاعات شما را در اختیار ندارند قطعا مشاوره های اشتباه و ناقصی هستند که در ادامه مسیر شما باید هزینه های بیشتری انجام دهید تا بتوانید اشتباهات چیدمان استراتژی در مرحله مشاوره ناقص اولیه را برطرف کنید.

مشاوره های پولی یا غیر رایگان: این مشاوره ها نیز عمدتا دو نوع هستند. مشاوره هایی که همانند مشاوره های رایگان اطلاعات خاصی در اختیار شما قرار نمی دهند و صرفا یک هزینه ای را شما پرداخت می کنید. نوع دوم مشاوره های غیر رایگانی هستند که اطلاعات مورد نیاز شما را برای تصمیم گیری به شما ارایه می کنند.

گام دوم برای کاهش هزینه های دریافت ویزا افزایش دانش مهاجرتی و اخذ تصمیم های درست در طول مسیر است.

افزایش دانش مهاجرتی شما می تواند گام بزرگی در کاهش هزینه های اخذ ویزا شما باشد. دلایل عمده افزایش هزینه های یک فرد متقاضی مهاجرت عدم دانش کافی و تسلط به روند پروسه می باشد. از این رو متوجه نخواهید شد که چه راه کار و مسیری برای شما بهترین گزینه است تا بر روی آن سرمایه گذاری کنید. با افزایش دانش شما از طریق مطالعه و مشاوره با افراد خبره؛ شما می توانید مسیر های بهتری را از بین گزینه های موجود انتخاب کنید که پروسه شما کوتاه تر و با هزینه کمتری انجام شوند.

گام سوم برای کاهش هزینه های دریافت ویزا استفاده از سرویس های آموزشی کامل و سپس انجام کل پروسه توسط خودتان بدون نیاز به وکیل مهاجرت است.

امروزه به دلایل مختلفی از جمله بالا رفتن نرخ ارز و یا عدم دانش کافی کارکنان ایجنت های مهاجرتی و شلوغ بودن سر دفاتر مهاجرتی٬ شما دیگر مانند سابق نمی توانید انتظار یک کیفیت بالا را از یک دفتر مهاجرتی داشته باشید ( زیرا بیش از حد توان نیرویهای یک دفتر قرارداد می بندند ) . پس اگر سوال شما این است که چگونه هزینه های اخذ ویزا را کاهش دهید باید بدانید که خود شما باید پروسه را بدون بستن قرارداد با وکلای مهاجرتی ٬ هدایت کنید و انجام دهید.

اما چگونه: از طریق سرویس های تخصصی و آموزشی موجود در سایت استرالیا کو شما می توانید همه نکات را یاد بگیرید و سپس خودتان بر اساس آموزش های کامل و جامع؛ پروسه را با موفقیت انجام دهید. ( هزینه های شما بسیار کمتر خواهند شد )

گام چهار برای کاهش هزینه های اخذ ویزا انجام آزمون PTE در یک با دو مرحله و نه دفعات بیشتر

هزینه انجام هر بار آزمون PTE برای یک فرد متقاضی مهاجرت چیزی حدود ۷۰۰ تا ۹۰۰ دلار آمریکا است. پس باید دقت داشته باشید که شما نباید قبل از امادگی کامل و تسلط کافی اقدام به ثبت نام آزمون و سفر به کشور های برگزار کننده آزمون PTE نمایید. چرا که موفق به اخذ نمره مورد نظرتان نمی شوید و باید مجددا این هزینه را انجام دهید. ا

ز این رو شما باید با افراد متخصص دوره های تخصصی زبان انگلیسی را تکمیل نمایید و سپس اقدام به انجام آزمون در سنتر های مورد نظر را داشته باشید تا هزینه های آزمون های اضافی به شما تحمیل نشوند.

گام پنجم برای کاهش هزینه های اخذ ویزا تهیه مدارک صحیح و ارسال درست آنها برای سازمان های ارزیاب مدارک است

یکی از بزرگترین مشکلاتی که باعث افزایش هزینه های اخذ ویزا شده است در سالهای اخیر انتخاب اشتباه کد های شغلی توسط وکلا و دفاتر مهاجرتی بوده است. انجام مشاوره بدون دانستن تمامی جوانب یک پرونده می تواند ضرر های بسیار زیادی را به یک متقاضی بزند. اگر از بین گزینه های موجود در بین لیست مشاغل استرالیا؛ بهترین گزینه برای شما انتخاب شود و روند ادامه پروسه حرفه ای چیده شود شما به صورت قطعی شاهد کاهش هزینه اخذ ویزا خواهید بود.

اما به دلایل مشخصی این سرویس ها اکنون از طرف دفاتر مهاجرتی بسیار ناقص و بی کیفیت ارائه می شوند به صورتی که اکثر افراد یا از ادامه روند دلسرد می شوند و یا خودشان بعد از افزایش دانش مهاجرتیشان پرونده مهاجرتی را انجام می دهند.

منابع استفاده شده در این مقاله: سایت رسمی اداره مهاجرت استرالیا

ترتیبی که استرالیاکو برای خواندن مطالب مرتبط ویزای ۱۸۹ استرالیا به شما پیشنهاد می‌کند: حرفه ای تخصصی بالاترین کیفیت مطمئن