۵ نکته کلیدی برای افزایش شانس اخذ ویزا را در ادامه توضیح خواهیم داد. برای مطالعه این مقاله شما در ابتدا باید با پروسه اخذ ویزا آشنایی ابتدایی داشته باشید تا از ارزش واقعی مقاله ۵ نکته کلیدی برای افزایش شانس اخذ ویزا را درک نمایید. این مقاله چکیده فعالیت نزدیک به ۶ ساله علیرضا مدی پور فعال در زمینه مهاجرت است که آن را در ادامه با هم می خوانیم.

۵ نکته کلیدی برای افزایش شانس اخذ ویزا

توصیه علیرضا مدی پور نگارنده این متن به خوانندگان مقاله ۵ نکته کلیدی برای افزایش شانس اخذ ویزا:

خیلی از ما قبل از بررسی کامل میزان شانس واقعی مان تنها بر اساس شنیده ها اقدام به تشکیل پرونده مهاجرتی می کنیم؛ برخی از ما هم خودمان را درگیر خواندن زبان انگلیسی و آمادگی برای آزمون PTE  می کنیم بدون آنکه از میزان شانس واقعی اخذ ویزا مطمین باشیم. من این مقاله را با شرط این که شما قبلا توسط یک مشاوره خبره و با تجربه مشاوره شده اید و شانس زیادی برای اخذ ویزا دارید نوشته ام و امیدوارم با عمل کردن به نکات این مقاله شانس خودتان را برای دریافت ویزا افزایش دهید.

گام اول در پروسه مهاجرت را جدی بگیرید زیرا این گام مهم ترین اصلی ترین تاثرگذارترین تعیین کننده ترین

از بین ۵ نکته کلیدی برای افزایش شانس اخذ ویزا تمامی آنها به یک اندازه مهم و تاثیر گذار هستند. زیرا بر می گردند به اولین روز تصمیم گیری شما در پروسه مهاجرت؛ سنگ اول و قدم اول بسیار مفید هستند. شما در این مرحله باید بر اساس تمام دارایی هایتان شامل:

  • مدرک تحصیلی
  • سوابق کاری
  • سن
  • سطح زبان انگلیسی
  • میزان همکاری کارفرماها
  • میزان سوابق بیمه قابل استناد
  • داشتن امتیاز همسر یا مجردی
  • بررسی کامل شرایط همسر
  • سکشن بندی دانشگاه های شما
  • فامیل درجه یک در استرالیا

اقدام به دریافت مشاوره و سپس تشکیل پرونده نمایید و صرفا نباید دلیل تشکیل پرونده شما میل شدید شما به مهاجرت از ایران باشد. قدم اول در صورتی که درست برداشته شود می تواند ضامن این باشد که یک پرونده شرایط اولیه مناسبی دارد و اکنون باید بر اساس داشته هایتان؛ گام های بعدی مهاجرت را به ترتیب درست و اصولی بردارید.

انتخاب بهترین استراتژی شانس شما را برای اخذ ویزا بسیار افزایش می دهد

بعد از بررسی موارد بالا به صورت کامل قطعا متوجه خواهیم شد که یک پرونده از میان حدود ۵۰۰ کد شغلی معرفی شده می تواند بیش از یک گزینه را انتخاب نماید. اما این کدام گزینه برای این پرونده بهترین است را بگذارید با هم یک بار بررسی کنیم که چه مواردی باید چک شوند تا شما مطمئن باشید بهترین گزینه را انتخاب کرده اید.

۵ نکته کلیدی برای افزایش شانس اخذ ویزا با بررسی شرایط کلی پرونده شما آغاز می شود

1- بررسی وضعیت زبان انگلیسی شما

برخی مشاغل امتیاز بالایی نیاز دارند که باید توسط نمرات در بخش زبان انگلیسی جبران شوند؛ ویا برخی مشاغل برای دریافت دعوت نامه ملزم به داشتن نمره زبان انگلیسی بالایی هستند. حال اگر شما نتوانید نمره زبان بالایی اخذ کنید؛ باید از بین مشاغل انتخابی گزینه ای را انتخاب کنید که بر اساس شرایط شما کمکان شانسی برای دریافت ویزا وجود داشته باشد.

2- بررسی وضعیت سوابق کاری قابل ادعا و اثبات

نکته مهم دیگر بررسی دقیق سوابق کاری قابل اثبات شما است. هر سازمان ارزیاب در استرالیا پارامترهای مختلفی را برای ارزیابی مدارک عنوان کرده است. پس باید این گزینه نیز با دقت چک شود که آیا سوابق شغلی شما قابلیت ادعا و اثبات شدن دارند یا خیر. اگر پاسخ منفی باشد باید بر روی سایر گذینه ها مانور دهید.

3- بررسی شرایط اسپانسر شیپی ایالت های مختلف از نظر صدور دعوت نامه

 این بخش نیز بر روی استراتژی اولیه شما بسیار تاثیر گذار باید باشد. گاهی در نگاه نخست یک گزینه بسیار مناسب به نظر می رسد اما بعد از دخیل کردن شرایط اسپانسری ها در تصمیم گیری متوجه می شویم که باید سایر گزینه ها را انتخاب نماییم زیرا برای این پرونده خاص شانس اخذ اسپانسری بر روی آنها بسیار بالانر است. این گزینه نیز یکی از ۵ نکته کلیدی برای افزایش شانس اخذ ویزا است که اگر به آن دقت شود شانس شما قطعا افزایش می یابد.

4- بررسی وضعیت رقبا در گزینه های موجود و انتخاب بهترین گزینه

شما تنها نیستید ! رقبای شما نیز برای دریافت دعوت نامه اقدام خواهند کرد. شما نمی توانید این واقعیت را انکار کنید که وجود رقبای زیاد و با امتیازهای بالا؛ شانس شما را برای دریافت دعوت نامه کاهش می دهد. هر کد شغلی بر اساس شرایط ایالت یک تعداد محدودی دعوت نامه به خودش اختصاص خواهد داد. پس شما باید جزو نفرات بالای لیست باشید. پس اگر می خواهید جزو نفرانی باشید که از ایالت مورد نظرتان دعوت نامه دریافت کنید؛ به این نکته کلیدی حتما توجه داشته باشد. چهارمین نکته کلیدی از ۵ نکته کلیدی برای افزایش شانس اخذ ویزا جزو مهم ترین ها است که باید در مرحله تصمیم گیری به آن حتما توجه شود.

5- بررسی آخرین وضعیت امتیاز صدور دعوت نامه فدرال؛ ایالتی؛ و منطقه ای

آخرین نکته از ۵ نکته کلیدی شامل بررسی آخرین وضعیت صدور دعوت نامه ها برای تایپ های مختلف ویزاها دانست. قطعا شما باید از شرایط صدور دعوت نامه ها برای کد های شغلی مورد نظر اطلاعات کامل اخذ نمایید تا بتوانید بهترین را بگیرید.

دیدگاه خود را ثبت کنید:

از شما می خواهم در بخش بیان دیدگاه های به ما بگویید که آیا در ایران و در زمان بررسی پرونده های مهاجرتی؛ آیا این ۵ نکته در زمان مشاوره ها و ارائه پیشنهاد ها؛ چند نکته از ۵ نکته طلاییه مطرح شده مورد بررسی قرار می گیرند. شما می توانید نظرتان را در بیان دیدگاه ها با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

ترتیبی که استرالیاکو برای خواندن مطالب مرتبط ویزای ۱۸۹ استرالیا به شما پیشنهاد می‌کند: حرفه ای تخصصی بالاترین کیفیت مطمئن