از ماه مارچ سال 2018 دولت استرالیا ویزای ۴۸۲ استرالیا (TSS) را جایگزین ویزای کار استرالیا 457 جهت مهاجرت به استرالیا نمود. ویزای ۴۸۲ استرالیا که به ویزای TSS معروف می باشد، کارفرمایان را قادر می سازد تا با کمترین هزینه به کارگران ماهر پیشنهاد کار دهند. این در صورتی است که آنها نمی توانند یک استرالیایی متخصص و ماهر را پیدا کنند. تیم استرالیا کو زیر نظر وکیل رسمی مهاجرت استرالیا در این مقاله به سوالات شما چون : ویزای TSS استرالیا چیست، هزینه اخذ ویزای ۴۸۲ استرالیا ، انواع ویزای 482 استرالیا ، سوالات دیگر در مورد ویزای مهارت و تخصص استرالیا ۴۸۲

ویزای 482 استرالیا به نوعی استفاده هدفمند از کارگران خارجی جهت رفع مشکل کمبود نیروی کار ماهر را تسهیل می کند. ضمن اینکه کارگران استرالیایی اولویت پیدا می یابند.

برسی صفحه اصلی ویزای کار و مهارت استرالیا (کلیک کنید)

سایت اسکیل سلکت استرالیا

Temporary Skill Shortage visa

Subclass 482

ویزای 482 استرالیا

دارندگان ویزای ۴۸۲ استرالیا TSS می توانند در استرالیا در شغل معین شده برای اسپانسر کسب و کار خود در یکی از سه جریان زیر کار کنند:

 

اقامت کوتاه مدت

جریان دوره متوسط

جریان توافقنامه کار

 

مدت زمان اقامت با ویزای استرالیا TSS

ویزای استرالیا 482 جزء ویزاهای اقامت موقت استرالیا است و با آن متقاضیان می توانند 2 تا 4 سال در استرالیا بمانند

هزینه ی اخذ ویزای استرالیا 482

هزینه دولتی متقاضیان دوره متوسط و بلند مدت AUD 2,455 استرالیا

هزینه دولتی متقاضیان اقامت کوتاه مدت از AUD 1175 استرالیا

شرایط اخذ ویزای ۴۸۲ استرالیا

شغل شما

شغلی که کارفرما برای آن درخواست نیروی کار دارد می بایست در لیست مشاغل موردنیاز استرالیا باشد .

اسپانسر شیپ

کارفرما مجوز اسپانسرشیبی را داشته باشد و نیرو را تمام وقت بخواهد.

حقوق و دستمزد

حقوق و دستمزد برای موقعیت کاری معرفی شده بایستی دارای دو مولفه باشد. اولا، حقوق بایستی بالاتر از مرز و آستانه ی درآمد نوع مهاجرت نیروی ماهر موقت باشد. این آستانه توسط DIBP هر ساله تنظیم می شود و در حال حاضر 53900 دلار به اضافه مزایا است. ثانیا، دستمزد پیشنهادی باید طبق نرخ بازاری آن شغل باشد همین امر باعث می شود که متقاضی مطمئن شود که برابر کارکنان استرالیایی در آن شغل به او پرداخت می شود.

گردش مالی

گردش مالی اسپانسر و حامی شما برای اخذ ویزای 482 استرالیا TSS باید مشخص باشد.

داشتن تخصص

متقاضی ویزای کار استرالیا 482 TSS بایستی مهارت های لازم در حوزه ی کاری مشخص شده را داشته باشد. علاوه بر مهارت های مورد نیاز متفاوت با توجه به شغل مورد نظر، متقاضیان بایستی حداقل دو سال سابقه کار مرتبط با رشته ی تحصیلی خود داشته باشند. در هنگام بررسی مهارت و مدارک تحصیلی متقاضی ویزای 482 استرالیا ، افسر اداره ی مهاجرت مدارک کاری شخص را طبق شرایط خواسته شده از متقاضی و توضیحات شغلی موجود برای واجد شرایط بودن بررسی می کند. اگر متقاضی از کشورهای مستثنی نباشد(انگلستان، امریکا، کانادا، نیوزلند یا ایرلند)، بایستی شرایط مدرک زبان را نیز برآورده کند.

نکته : کارفرما باید اثبات کند که نیروی کار خود را نمی تواند از داخل استرالیا پیدا کند برای مثال (آگهی استخدام برای 3 ماه باید در وب سایت ها توسط کارفرما گذاشته شود.)

کارفرما باید به ازای هر سالی که می خواهد شخصی را اسپانسر کند 1200 دلار به حساب استرالیایی که برای بودجه آموزشی در نظر گرفته شده واریز کند.

ما به شما پیشنهاد می کنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع ویزای 482 استرالیا به صفحه ی مربوط به هر ویزا مراجعه کنید.

ویزای ۴۸۲ استرالیا (با توافقنامه کاری )

ویزای استرالیا 482 (اقامت میان مدت)

ویزای ۴۸۲ استرالیا (اقامت کوتاه مدت)

Open chat
1
نیاز به مشاور آنلاین دارید؟
درخواست خود را برای من ارسال کنید تا من در عرض کمتر از چند دقیقه اطلاعات شما را دریافت و برای شما زمان مشاوره آنلاین ثبت و نهایی کنم.

بر روی گزینه Open Chat کلیک نمایید تا مستقیما در واتس اپ به من پیغام دهید.