ویزای ۱۸۷ استرالیا جزء ویزای های اقامت دائم است . ویزای ۱۸۷ استرالیا برای آن دسته از نیروهای ماهر و متخصصی است که می‌خواهند در منطقه‌ی مشخصی در استرالیا کار کنند. مهمترین پیش شرط برای متقاضیان ویزای 187 استرالیا این است که باید ابتدا از یک کارفرمای استرالیایی در این مناطق اسپانسرشیپ دریافت نمایند و سپس پرونده خود را تشکیل دهند. این نکته قابل ذکر است که کارفرمای استرالیایی در صورتی می تواند اسپانسر نیروی کار خارجی گرد که نتوانند شخص مناسب با نیاز کاری خود را از شهروندان و افراد مقیم استرالیا پیدا کند . ویزای 187 استرالیا به همسر و فرزندان متقاضی و افراد دیگری که تحت تکفل متقاضی هستند نیز تعلق می گیرد و افراد خانواده متقاضی اجازه کار و تحصیل را خواهند داشت. متقاضی در زمان درخواست ویزا می تواند داخل یا خارج استرالیا باشد.

مقاله ای مشابه که پیشنهاد می شود مطالعه شود. (کلیک کنید)

نکته

مناطق موردنظر شامل شهرهای بزرگ استرالیا مانند سیدنی،ملبورن، بریزبین، گلدکست، ولونگونگ و نیو کسل نمی گردد

انواع ویزای ۱۸۷ استرالیا با حمایت کارفرما

ویزای 187 استرالیا به دو روش قابل دریافت است و به شما این اجازه را می دهد که با یکی از حالت های زیر در استرالیا کار کنید .

ویزای 187 استرالیا ( تغییر اقامت موقت استرالیا ) TRT

Temporary Residence Transition stream

ویزای  کار استرالیا کلاس ۱۸۷ از روش تبدیل به این صورت است که ابتدا شخص با ویزای کار استرالیا 457 وارد استرالیا می شود و بعد از مدتی کارفرمای خود در همان شغلی که قبلا اسپانسر آنها شده است و به مدت دو سال کار کرده‌اند، مایل به اسپانسر کردن ایشان می‌باشد و ویزای کار استرالیا 457 به ویزای کار استرالیا ۱۸۷ اقامت دائم استرالیا (مناطق کم جمعیت) تبدیل می شود.

ویزای 187 استرالیا ( ورود مستقیم ) DE

Direct entry stream

ویزای ۱۸۷ استرالیا ( ورود مستقیم ) DE جهت افرادی که کارفرما اسپانسر آنها شده و این افراد هرگز در استرالیا کار نکرده‌اند و یا کار آنها بصورت مختصر بوده است. همچنین کسانی که دارای اقامت موقت استرالیا هستند و صلاحیت اقدام از طریق تبدیل اقامت در استرالیا به صورت موقت را ندارند یا افرادی که درخواست خود را قبل از ۱ ژوئیه ۲۰۱۲ ثبت کرده‌اند، می‌توانند از طریق ویزای ۱۸۷ استرالیا ( ورود مستقیم ) DE اقدام کنند. در این روش الزاماً نیاز به ارزیابی مدرک یا داشتن ۳ سال سابقه کار مرتبط نیست.

شرایط ویزای کار استرالیا

شرایط ویزای 187 استرالیا با حمایت کارفرما 2019

سن شما برای اخذ ویزای 187 استرالیا باید کمتر از ۴۵ سال باشد ، اما اگر بیش از ۴۵ سال دارید، می‌توانید تحت شرایط خاصی برای این ویزای 187 استرالیا اقدام کنید.

سطح زبان انگلیسی مورد نیاز برای درخواست ویزای 187 استرالیا نمره زبان IELTS ۶ می باشد با مینیمم ۶ در هر مهارت و یا نمره معادل آن در آزمون PTE

گواهی عدم سوءپیشینه برای مهاجرت به استرالیا

شما باید از نظر شخصیت نیز واجد شرایط باشید و گواهی عدم سوءِپیشینه را برای هر کشوری که بعد از ۱۶ سالگی حداقل 1 سال در آن اقامت داشته‌اید ارائه بدهید. تا زمانی که به شما اعلام نشده، دنبال آماده کردن سوابق‌ خود نباشید. این موضوع برای هر عضوی از خانواده شما که نامش در درخواست ویزای 187 استرالیا ذکر شده صدق می کند.

تست پزشکی برای مهاجرت به استرالیا

شما باید جهت اخذ ویزای 187 استرالیا از نظر سلامت واجد شرایط و مورد تایید اداره مهاجرت استرالیا باشید. اعتبار نتایج آزمایش سلامت شما معمولا برای ۱۲ ماه است. این موضوع برای هر عضوی از خانواده‌ شما که نامش در درخواست ویزای 187 استرالیا با حمایت کارفرما  ذکر شده صدق می کند. می‌توانید قبل از ارائه‌ی درخواست ویزای استرالیا 187 آزمایش‌های مورد نیاز را انجام بدهید.

شما باید شرایط و مهارت های لازم برای شغلی و جایگاهی که برای آن انتخاب شده اید را دارا باشید.

زمانی که شما توسط یک کارفرما در مناطق کم جمعیت استرالیا انتخاب شدید می توانید برای اخذ ویزای 187 استرالیا درخواست دهید . این موضوع قابل ذکر است که شما باید طی شش ماه پس از تأیید انتخاب، درخواست ویزای 187 استرالیا خود را ارائه بدهید. همچنین باید در سطح و شغلی که کارفرمایتان انتخاب‌تان کرده است درخواست ویزای ۱۸۷ استرالیا را بدهید، در غیر این صورت احتمال رد شدن ویزا وجود دارد. تیم کارآفرین ویزا به شما عزیزان توصیه می کند از صفحه لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا 2019 بازدید فرمایید.

شما می توانید خانواده خود را هم شامل درخواست ویزای ۱۸۷ استرالیا کنید که این خانواده شامل : همسر (قانونی یا ازدواج سفید)؛ فرزندان خود یا همسرتان یا فرزندخوانده‌ها.

هزینه ویزای ۱۸۷ استرالیا در سال 2019

هزینه ویزای کار استرالیا ساب کلاس ۱۸۷ برای متقاضی اصلی 3755 دلار استرالیا است. و همچنین هزینه ی جدا برای هریک از اعضای خانواده در نظر گرفته می شود به عنوان مثال برای افراد 18 سال و یا بالاتر 1875 دلار استرالیا به ازای هر فرد و برای افراد کمتر از 18 سال 940 دلار استرالیا به ازای هر فرد در نظر گرفته ی شود. هزینه های ویزای کار استرالیا ۱۸۷ در دو قسط پرداخت می شود.

اولین قسط را هنگام ثبت درخواست ویزای تخصص استرالیا ۱۸۷ پرداخت می‌کنید.

قسط دوم را زمانی که به شما اعلام شد پرداخت می‌کنید؛ تا زمانی که این قسط را پرداخت نکنید، ویزای تخصص استرالیا ۱۸۷ شما صادر نخواهد شد.

مزایای ویزای ۱۸۷ استرالیامزایای ویزای کار استرالیا

ویزای ۱۸۷ استرالیا به شما و هر عضوی از خانواده‌ شما که این ویزا را اخذ کند، اجازه می‌دهد تا:

  • در استرالیا و در منطقه‌ی مشخصی (مطابق جدول) به صورت دائمی زندگی و کار کنید؛
  • تحصیل در استرالیا
  • ثبت نام در برنامه بهداشت عمومی  استرالیا،Medicare
  • اگر واجد شرایط بودید، اقدام برای اخذ شهروندی استرالیا نمایید.
  • برای اخذ اقامت دائم استرالیا اسپانسر اقوام خود شود.
  • برای پنج سال به استرالیا رفت‌وآمد داشته باشید (بعد از این مدت نیاز به «ویزای بازگشت» یا ویزای دیگری برای برگشتن به استرالیا دارید).

 

مناطق مشخص شده برای ویزای ۱۸۷ استرالیا با حمایت کارفرما در مناطق کم‌جمعیت

لیست زیر مناطق کم جمعیت و یا مناطقی با رشد کم جمعیتی را نشان میدهد. این لیست مربوط به افرادی است که قصد گرفتن اسپانسرشیپ از یک ایالت یا منطقه برای ویزاهای کار استرالیا را دارند.

ایالت یا ناحیه مناطق تعیین شده
ناحیه مرکزی (ACT) تمام قسمت‌ها
استرالیای جنوبی (SA) تمام قسمت‌ها
تاسمانی (TAS) تمام قسمت‌ها
ناحیه شمالی (NT) تمام قسمت‌ها
ویکتوریا (VIC) مناطقی با کدپستی : ۳۲۱۱ تا ۳۳۳۴ ، ۳۳۴۰ تا ۳۴۲۴ ، ۳۴۳۰ تا ۳۶۴۹ ، ۳۶۵۸ تا ۳۷۴۹ ،  ۳۷۵۳ ، ۳۷۵۶ ، ۳۷۵۸ ، ۳۷۶۲ ، ۳۷۶۴ ، ۳۷۷۸ تا ۳۷۸۱ ، ۳۷۸۳ ، ۳۷۹۷ ، ۳۷۹۹ ، ۳۸۱۶ تا ۳۹۰۹ ، ۳۹۲۱ تا ۳۹۲۵ ، ۳۹۴۵ تا ۳۹۷۴ ، ۳۹۷۹ ، ۳۹۸۱ تا ۳۹۹۶
استرالیای غربی (WA) مناطقی با کدپستی : ۶۰۴۱ تا ۶۰۴۴ ، ۶۰۸۳ تا ۶۰۸۴ ، ۶۱۲۱ تا ۶۱۲۶ ، ۶۲۰۰ تا ۶۷۹۹
کوئینزلند (QLD) مناطقی با کدپستی : ۴۱۲۴ تا ۴۱۲۵ ، ۴۱۳۳ ، ۴۲۱۱ ، ۴۲۷۰ تا ۴۲۷۲ ، ۴۲۷۵ ، ۴۲۸۰ ، ۴۲۸۵ ، ۴۲۸۷ ، ۴۳۰۷ تا ۴۴۹۹ ، ۴۵۱۵ ، ۴۵۱۷ تا ۴۵۱۹ ، ۴۵۲۲ تا ۴۸۹۹
نیو ساوت ولز (NSW) مناطقی با کدپستی : ۲۲۵۰ تا ۲۲۵۱ (ساحل مرکزی) ، ۲۲۵۶ تا ۲۲۶۳ (ساحل مرکزی) ، ۲۳۱۱ تا ۲۳۱۲ ، ۲۳۲۸ تا ۲۴۱۱ ، ۲۴۱۵ ،‌ ۲۴۲۰ تا ۲۴۹۰ ، ۲۵۳۶ تا ۲۵۵۱ ، ۲۵۷۵ تا ۲۵۹۴ ، ۲۶۱۸ تا ۲۷۳۹ ، ۲۷۸۷ تا ۲۸۹۸

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در تیم استرالیا کو تماس حاصل فرمایید و یا مقاله مربوط به هر شاخه از ویزای 187 استرالیا مطالعه فرمایید.

ویزای ۱۸۷ استرالیا ( ورود مستقیم ) DE

ویزای کار استرالیا ۱۸۷ ( تغییر اقامت موقت استرالیا ) TRT