وکیل مهاجرت استرالیا 

وقتی نوبت به داستان هاي وحشتناك مهاجرت به استرالیا می رسد، ما موارد متعددي را شنیده ایم. از ارائه اطلاعات گمراه کننده توسط افراد به ظاهر آگاه گرفته ، تا پرداخت هزینه هاي زیاد به وکیل مهاجرت استرالیا بدون دریافت نتیجه مثبت . کار این جا بدتر می شود جایی که کار به افرادی که خود را به دروغ وکیل مهاجرت استرالیا می نامند. براي اینکه مطمئن شوید که وکیل مهاجرت استرالیا مناسبی را براي مهاجرت به استرالیا انتخاب می کنید ما نکاتی مفید را گرد آورده ایم که می توانید از یک وکیل مهاجرت معتبر انتظار داشته باشید و بدانید.

وکیل مهاجرت استرالیا ثبت شده در سازمان مهاجرت استرالیا مارا | OMARA

بر اساس قوانین اداره مهاجرت استرالیا ، وکیل مهاجرت استرالیا که در کشور استرالیا کار می کند و در مورد پروسه تقاضاي ویزاي استرالیا ادوایز ارائه می نماید؛ باید در سازمان ثبت وکیل مهاجرت استرالیا مجاز مهاجرت (OMARA) ثبت نام انجام داده باشد و وکیل مهاجرت استرالیای ثبت شده ملزم به رعایت قوانین اجرایی و استانداردهاي تخصصی و اخلاقی هستند.

وکیل مهاجرت استرالیا ثبت شده که در استرالیا دفتر دارند اما در ( OMARA ) ثبت نام انجام نداده اند یا از این استانداردها تبعیت نمی کنند، ممکن است با جرایم قانونی مواجه شوند. براي کشف اینکه آیا یک وکیل مهاجرت به صورتی فعالانه ثبت نام انجام داده ، می توانید به دنبال آنها در وب سایت OMARA بگردید، یا به سادگی از آنها شماره OMARA بخواهید.

وکیل مهاجرت به استرالیا

وکیل مهاجرت استرالیا با تجربه

وکیل مهاجرت به استرالیا که در صنعت مهاجرت به استرالیا تجربه کافی دارند، مایل به فراهم آوري اطلاعات و توصیه اي هستند که نه تنها دقیق هستند بلکه با شرایط شما نیز مرتبط است. قوانین مهاجرت به استرالیا و نیازهاي آنها، دائما در وضعیت تغییر هستند به نوعی که مدام در حال به روز رسانی های مختلف می باشند و این تنها دانش وسیع در مورد نحوه تطبیق با این تغییرات و مرور پیچیدگی هاي فرایند درخواست ویزاي استرالیا است و وکیل مهاجرت استرالیا می تواند واقعا نتیجه موفقی از آن را داشته باشد.

بازخورد از مشتریان سابق توسط وکیل مارا

بازخورد ها از مشتریان قدیمی، معمولا راهی مناسب براي تعیین شهرت وکیل مارا است. بفهمید که مردم دیگر در مورد آنها چه می گویند و در وب سایت آنها، از بخش نظرات بازدید کنید. به صورتی جایگزین، اینترنت نزدیک ترین گزینه برای شما است به دنیال انجمن هاي آنلاین استرالیایی یا سایر سایت هایی باشید که بررسی ها از وکیل مهاجرت را شامل می شوند که سایر افراد با آنها سرو کار دارند. اگر یک وکیل مارا نظري بد در موردش وجود داشته باشید، قطعا در آنجا پیدایش خواهید کرد.

مقدار هزینه معقول برای یک وکیل مهاجرت استرالیا

در حالی که در اداره مهاجرت استرالیا و سازمان (MARA ) ، بر مجموعه هزینه هاي ارائه شده توسط وکیل مارا استرالیا ثبت شده تاکید و الزام خاصی ندارند ، هنوز چیزهاي اندکی وجود دارند که باید قبل از ورود به هر نوع قراردادي با وکیل مارا ، آنها را در نظر بگیرید، از جمله هزینه هاي مشاوره وکیل مارا و خدمات پیشنهادي توسط وی. به ساختار هزینه آنها نگاه کنید و مطمئن شوید که می دانید براي چه چیزي هزینه پرداخت می کنید.

وکیل مهاجرت استرالیا موظف به پاسخ گویی می باشد

وکیل مهاجرت استرالیا ، باید در ( MARA) مقام ثبت وکیل مهاجرت ثبت شده در استرالیا ثبت نام کنند، در نتیجه خدمات ارائه شده براي مشتریان احتمالی را تدوین کنند. وکیل مهاجرتی که ثبت نام نکرده اند، شرایط و ضوایط خود را دارند، بدین معنا که نمی توانید آنها به خاطر انجام چیزي نادرست، مورد پیگرد قانونی قرار دهید.

بنابراین همیشه بهتر است که با وکیل MARA ثبت شده کارهاي درخواست مهاجرت به استرالیای خود را انجام دهید.

اطلاعیه


یک وکیل مارا ثبت شده باید پایبند به قانون اجرا باشد و اگر مشکلاتی بوجود آمد، شما می توانید این مشکلات و وکیل مهاجرت استرالیا خاطی را به مقامات ثبت عامل هاي مهاجرت ( MARA )، گزارش دهید.

  • هزینه وکیل مهاجرت

تجربه بالای یک وکیل مارا استرالیا به کمک شما خواهد آمد 

دارا بودن تجربه و دانش همیشه بهترین راه براي انتخاب یک وکیل مهاجرت استرالیا است، کسی که مدت هاي زیادي در این حوزه بوده و در بالاترین سطح تحصیلات داشته است می تواند برای انتخاب به عنوان یک وکیل مهاجرت گزینه مناسبی باشد. با تغییرات زیاد در بخش های مختلف مهاجرت استرالیا ، بهتر است که به فردي اعتماد کنیم که تجربه دارد و با آخرین تغییرات مهاجرت استرالیا همراه است، تا کسی که تازه فارغ التحصیل شده و تازه کسب و کار خود را راه اندازي نموده است.

به دنبال وکیل مارا استرالیا با حداقل ۵ سال سابقه تجربه عملی در صنعت بگردید. انتخاب یک وکیل مهاجرت با تجربه تر، اغلب هزینه ای بیش از یک وکیل مارا استرالیا بی تجربه خواهد داشت. بر حسب بودجه، ممکن است نیازمند این باشید که با کسی که تجربه کمتري دارد کار کنید، اما مطمئن باشید که آنها از شما هزینه اي معادل یک وکیل مارا استرالیا باتجربه تر دریافت نخواهند نمود.

استرالیا کو به شما متقاضیان عزیز توصیه می کند از صفحه ویزاهای استرالیا دیدن کنید.

از صفحه ویزاها دیدن کنید.

چگونه بررسی کنیم که آیا وکیل مهاجرت شما ثبت شده یا خیر؟

این لینک را دنبال کنید تا ثبت شدن وکلای مهاجرت استرالیا ثبت شده را جستجو کنید. (کلیک کنید)

نام وکیل مهاجرت استرالیا یا شماره MARA را تایپ کنید. اگر آنها ثبت شده باشند، به سمت پروفایل آنها هدایت خواهید شد.

پاشنه آشیل وکیل مهاجرت | زمان پاسخ گویی به درخواست های مشتریان جاری

هر وکیل ثبت شده اي می داند که این امر چقدر اهمیت دارد، چرا که واقعا بخشی عده ای از فعالیت یک وکیل باید به پاسخ گویی به مشتریان جاری باشد. بنابراین، اگر آنها در ابتدا پاسخ دادنشان طول کشید، به سمت عاملی که قرن ها طول می کشد تا جواب شما را بدهد نروید. به وکیل خود زنگ بزنید و با او در مورد بازه زمانی پاسخ ها قبل از توافق براي داشتن قرارداد صحبت کنید. در کل، بیشتر دارندگان ویزا، ممکن است ماه ها پردازششان طول بکشد و بخواهید مطمئن شوید که در شرایط خوبی هستید.

نکاتی سریع در مورد یافتن وکیل مهاجرت استرالیا مناسب

زمانی که این تصمیم بزرگ زندگی را برای مهاجرت به استرالیا گرفتید، یکی از نخستین کارهایی که باید انجام دهید درخواست ویزا استرالیا است.
گزینه های دردسترس یکی هستند، باید یاد بگیرید هرچیزی برای دانستن در مورد کاربرد ویزای استرالیا وجود دارد. در واقع می توانید همه چیز را خودتان انجام دهید اما این کار قطعا یک چالش خواهد بود زیرا که وقت زیادی از شما می گیرد.
گزینه دیگر دریافت خدمات از وکیل استرالیا خوب و با تجربه است. اگر می خواهید برنامه تان به طور مناسب، کارآمد و موفقیت آمیز پردازش شود این انتخاب بزرگی است. راهنمایی از سوی یک کارشناس می تواند در زمان و پول شما صرفه جویی کند زیرا آن ها نسبت به قوانین مهاجرت استرالیا پیچیده نوظهور بروز مانده اند.
استرالیا متخصصان زیادی در آژانس مهاجرتی دارد که به همراه برخی عوامل جدید چندین سال در این صنعت بوده اند. اما انتخاب بهترین و مناسب ترین فرد برای خودتان می تواند چالش بزرگی باشد و در این دوست داریم نکات برتر را در یافتن وکیل مهاجرت استرالیا مناسب با شما به اشتراک بگذاریم.

نکته 1: مقام عهده دار ثبت نام در آژانس های مهاجرتی را  بررسی کنید

تمامی وکیل های واجد شرایط در استرالیا باید در اداره OMARA، اداره بخش مهاجرت و محافظت مرز واقع در سیدنی که در سطح کشوری فعالیت می کند، ثبت نام شده باشند. این یک نهاد اداری برای ثبت آژانس های مهاجرتی، محیطی برای حفاظت و تحقق حقوق مشتریان است. آن ها تضمین می کنند که تنها افراد معتبر ثبت نام شده اند، کسانی که اطلاعاتشان در مورد قانون و تمامی مراحل مهاجرت بروز است. این نهاد همچنین به شکایات می پردازد.
می توانید وبسایت Office of the Migration Agents Registration Authority را چک کنید که آیا آژانس مهاجرتی که پیدا کرده اید به طور رسمی ثبت شده است یا نه.

نکته 2: تحربه دفتر وکالت و حضور فیزیکی وکیل مهاجرت استرالیا در ایران

مدت زمان تجربه وکیل استرالیا را بررسی کنید و یکی از آژانس هایی که مدت زمان تجربه معقولی را دارد در کمک به ارائه و رسیدگی به پرونده مهااجرتی تان را انتخاب نمایید. بهره مندی از سال ها تجربه قابل ملاحظه نشان می دهند که ممکن است دانش بیشتری برای راهبری سیستم پیچیده ویزای استرالیا داشته باشند و نسبت به افراد تازه کار درخواست شما را با موفقیت ارائه دهند.
بودن در یک کسب و کار به مدت زمان قابل توجهی نیز نشان می دهد آیا وکیل مهاجرت استرالیا در کار خود موفق بوده است یا نه. آژانس های مهاجرتی که در OMARA ثبت شده اند وظیفه دارند تضمین کنند که تمامی درخواست های ارسال شده به بخش مهاجرتی و محافظت مرزی شانس واقع گرایانه تایید را دارند.

نکته 3: در مورد شرکت مهاجرتی فعال در زمینه استرالیا تحقیق کنید

پیش از تماس واقعی یا مراجعه حضوری به دفاتر مهاجرتی استرالیا برای مشورت در مورد آن ها، تیم آژانس های مهاجرتی، مدت زمان حضور آن ها در این کسب و کار و میزان موفقیتشان تحقیق کنید. از طریق وبسایتشان می توانید اطلاعات زیادی در موردشان بدست آورید، و در آخر اما نه حداقل نظرات مشتریان را درباره این شرکت بخوانید زیرا وبسایت شرکت های مهاجرتی معمولا بخشی برای فیدبک مشتریان دارند.
بر روی هر موتور جستجویی کلیک کنید تا نظرات افراد درباره برخی شرکت های مهاجرتی را بخوانید. اگر دوستانی دارید که از خدمات آن ها استفاده کرده اند، پرسش از آن ها در مورد تجاربشان ایده ال است. شاید حتی بتوانید از انجمن های مهاجرتی آنلاین برای یافتن اطلاعات بیشتر دیدن کنید.

نکته 4: ساختار هزینه وکیل های مهاجرت استرالیا را مطالعه کنید

یک آژانس مهاجرتی استرالیا خوب که در ایران کار می کنند معمولا ساختار هزینه ای مناسب و ثابتی دارند. شما باید از آژانس مهاجرتی بپرسید که ممکن است به چه مقدار پول برای پرداخت نیاز داشته باشید و چقدر خدمات دریافت خواهید کرد. درخواست مظنه کنید و در مظنه ساختار هزینه های پرداختنی باید لیست شوند. در مظنه باید به روشنی بخوانید و اگر چیزی را نمی فهمید به شدت توصیه می شود تا سوال کنید.

نکته 5- ارزیابی زمان پاسخگویی وکیل مهاجرت استرالیا

هنگامی که برای مشورت رایگان اولیه به وکیل مهاجرت استرالیا مراجعه می کنید هنوز مشتری نیستید. در صورتی که به موقع و کارآمد به شما رجوع کردند آنگاه این آژانس را برای خودتان بررسی کنید. اگر نیاز به تماس دوباره با آن ها و پیگیری پیش از پاسخ آن ها هست، آنگاه پرچم قرمزی خواهد بود که پس از مشارکت و پرداخت هزینه برای آن ها به همان شیوه عمل خواهد شد.

نکته 6- نگرش وکیل مهاجرت استرالیا در پاسخ گویی به مشتریانش

پر کردن درخواست ویزای استرالیا و صدور آن یک شبه اتفاق نمی افتد. ممکن است لازم به صرف زمان قابل توجهی در آژآنس مهاجرتی تان باشد و خیلی مهم است که در برقراری ارتباط با آن ها راحت باشید و کارها به آسانی انجام شوند.
باید احساس آزادی کنید تا افکار خود را به اشتراک بگذارید و تمامی سوالاتی را که در ذهن دارید بپرسید و همواره در معرض دریافت پیشنهادات باشد، وکیل مهاجرت استرالیا باید توانایی آن را داشته باشد تا پاسخ های درستی بدهد به طوری که هر دو طرفین می توانند با موفقیت به اهداف خود دست یابند.

وکیل مهاجرت استرالیای خوب

اگر وکیل استرالیا احساس کند که واجد شرایط هیچ گونه ویزایی نیستید، آنگاه در مورد آنچه که می توانید برای افزایش شانس موفقیتتا انجام دهید توصیه هایی می دهد و در صورت امکان روش هایی برای کمک به دستیابی به نقاط بالاتر در کل پیشنهاد می دهد. یک وکیل مهاجرت خوب اگر احساس کند درخواست ویزای شما موفقیت آمیز نخواهد بود آنگاه مورد شما را قبول نخواهد کرد.
امیدواریم نکاتی که در اینجا به اشتراک گذاشته ایم در مسیر شما برای جستجوی آژانس مهاجرتی قابل اتکا و مطمئن کمک خواهند کرد.

Open chat
1
نیاز به مشاور آنلاین دارید؟
درخواست خود را برای من ارسال کنید تا من در عرض کمتر از چند دقیقه اطلاعات شما را دریافت و برای شما زمان مشاوره آنلاین ثبت و نهایی کنم.

بر روی گزینه Open Chat کلیک نمایید تا مستقیما در واتس اپ به من پیغام دهید.