شرح شغل نقشه کش مهندس مکانیک در استرالیا

نقشه کشان مهندس مکانیک در استرالیا نقشه های فنی از ماشین آلات، رباتیک ها و سایر ابزارهای مکانیکی را در صنایعی مانند ساخت و ساز آماده می کنند. این امر معمولا شامل استفاده از نرم افزار طراحی به کمک کامپیوتر است. 

اکثر ساعات کاری نقشه کش مهندس مکانیک در استرالیا بر روی کامپیوتر سپری می شود، که شبیه سازی هایی را اجرا می کند که مستلزم تغییرات پیوسته برای معادلات و الگوریتم های ریاضی است. موعدهای مقرر در این زمینه از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند، بنابراین یک نقشه کش مهندسی مکانیک باید انتظار داشته باشد بیش از 40 ساعت در هفته کار کند. نقشه کشان مکانیک باید با نظارت کمتر به خوبی کار کنند، تمرکز عالی داشته باشند. نقشه کش مهندسی مکانیک در هر دو بخش های خصوصی و دولتی در استرالیا کار می کنند؛ موسسات آن ها می تواند از شرکت های کوچک تکنولوژی استارتاپ تا موسسات شناخته شده باشند. 

مدرک تحصیلی مورد نیاز برای استخدام به عنوان مهندس نقشه کش مکانیک در استرالیا

برای استخدام به عنوان نقشه کش مکانیک در استرالیا مستلزم مدرک مرتبط در رشته مربوطه از سوی دانشکده فنی یا جامعه است. با این حال کارفرمایان ممکن است مدرک لیسانس نقشه کشی مکانیک را ترجیح دهند. توجه عالی به جزئیات و مهارت های ارتباطی قوی نیز برای این جایگاه ضروری هستند. 

وظایف نقشه کش مکانیک

  • تهیه نقشه های CAD و فهرست مواد.
  • بررسی کار در مورد طرح های مهندسی برای قابلیت تولید، دقت و تکمیلی.
  • تهیه نقشه دقیقی از بخش قطعه که استانداردهای مهندسی را پیروی می کند. 

مهارت های محبوب برای نقشه کش مهندس مکانیک در استرالیانقشه کش مکانیک در استرالیا

مهارت ها در Autodesk AutoCAD، SolidWorks، Engineering Design و Microsoft Excel با دستمزدی همبستگی دارند که بالاتر از متوسط است. دستمزد مهارت هایی که کمتر از نرخ بازار هستند عبارتند از Microsoft Office. 

متوسط حقوق نقشه کش مهندس مکانیک

درآمد مهندس نقشه کش مکانیک در استرالیا

64.244 دلار استرالیا

متوسط حقوقِ نقشه کش مکانیک در استرالیا 64.244 دلار استرالیا است.

دستمزد نقشه کش مکانیک با توجه به سطح تجربه مکانیک نقشه کش در استرالیا

نقشه کش مهندس مکانیک تازه وارد با کمتر از یک سال تجربه می تواند انتظار داشته باشد به طور متوسط 49.721 دلار استرالیا به عنوان حقوق کل دریافت کند (که شامل نکات، پاداش و دستمزد اضافه کاری است). نقشه کش مکانیک پیشین با 4-1 سال سابقه به طور متوسط به میزان 56.696 دلار استرالیا دریافت می کند. نقشه کش مهندس مکانیک متوسط با 9-5 سال سابقه کاری به طور متوسط به میزان 68.907 دلار استرالیا دریافت می کند. نقشه کش مهندس مکانیک با تجربه با 19-10 سال سابقه کاری به طور متوسط  72.023 دلار استرالیا دریافت می کند. کارکنان در اواخر دوران خویش (20 سال و بالاتر) به طور متوسط به میزان 76.413 دلار استرالیا دریافت می کنند. 

تفاوت دستمزد مهندس نقشه کش با توجه به موقعیت در شهرهای مختلف استرالیا

کارکنانی با عنوان نقشه کش مکانیک در سیدنی، نیو سوس ویلز به طور متوسط 5.2 درصد بیشتر از متوسط ملی دستمزد دریافت می کنند. این عناوین شغلی، همچنین در گلدستون، کوئینزلند (3.5% بیشتر) و ملبورن، ویکتوریا (0.7% بیشتر) حقوق بالاتری از متوسط دریافت می کنند. پایین ترین حقوق ها را می توان در بریسبین، کوئینزلند (6.6% کمتر)، ادلید، استرالیای جنوبی (5.0% کمتر) و پرت، استرالیای غربی (0.4% کمتر) یافت. استخدام مهندس مکانیک نقشه کش در استرالیا