🇦🇺 میانگین حقوق مهندس معدن در استرالیا 🇦🇺

 میانگین حقوق مهندس معدن در استرالیا 118752 دلار استرالیا است.

تعریف شغلی برای مهندس معدن در استرالیا

 •  یک مهندس معدن در درجه اول برای شرکتهای معدن کار کرده و پشتیبانی فنی و جهت گیری برای عملیات آنها ارائه میدهد. آنها همچنین براوردهایی مرتبط با ساخت و ساز معدن ارائه داده و در پروژه های سرمایه/هزینه و انتخاب تجهیزات برای عملیات معدنکاری شرکت مشارکت دارند.
 •  مهندسین معدن ممکن است در سفارشی سازی، عیب یابی، ارتقا و حتی بازسازی تجهیزات معدن نقش داشته و می بایست در خصوص زمان جایگزینی ماشین آلات تصمیم گیری نمایند. آنها به طور مستقیم با هر دو فروشندگان تجهیزات و مدیران عملیات معدن کاوی کار کرده، و ممکن است به عنوان رابط بین همکاران و فروشندگان به منظور مشخص ساختن الزامات با استفاده از کلمات غیرفنی فعالیت کنند.
 •  مهارتهای رهبری و شخصی در این موقعیت مهم بوده، و  مهارتهای ارتباطی کلامی و کتبی نیز مفید میباشند.
 •  این مهدنسین بایستی قادر به فعالیت مستقل با حداقل نظارت، یا بدون نظارت، و همچنین در یک محیط تیمی باشند.
 •  مهارتهای کامپیوتری ممکن است به منظور استفاده از برنامه ها و نرم افزارهای متعدد مورد نیاز بوده و یک مدرک کارشناسی در حوزه مهندسی مرتبط به طور کلی مورد نیاز کارفرمایان است.
 •  آنها بایستی همیشه از قوانین MSHA و OSHA پیروی کرده و تشویق می شوند در کلاسها، کارگاهها و کنفرانسهای مرتبط با رشته خود شرکت کنند.
 •  مهندسین معدن می بایست به منظور سفر برای شغل خود انعطاف پذیر بوده و در کار زیر زمین احساس راحتی کنند. آنها ممکن است گاهی اوقات به مدت طولانی دور از خانواده نیز باشند.

وظایف مهندس معدن در استرالیا

 •  مدیریت عملیات معدن از خرید تجهیزات تا مدیریت پروژه.
 •  ارائه محاسبات و گزارشات مربوط به تجهیزات، ذخایر و عملیات.
 •  بهبود بهره وری و هزینه در حوزه هایی مانند ترکیب اوره، امنیت و دریل/انفجار.

حقوقهای محبوب کارفرما برای مهندس معدن در استرالیا

 1.  بالاترین حقوق های گزارش شده برای عنوان شغلی مهندس معدن در استرالیا از شرکتهایی مانند BHP Billiton, Glencore Ltd و Rio Tinto Iron Ore هستند.
 2.  حقوق گزارش شده در Peabody Energy بالاتر از سایر شرکتها بوده، که در آن میانگین حقوق 14 هزار دلار استرالیا است.
 3.  سایر شرکتهایی که حقوق بالا برای این شغل پرداخت میکنند شامل BHP Billiton بوده که حدود 136058 دلار است. Rio Tinto Iron Ore پایینترین حقوق را در حدود 102893 دلار استرالیا پرداخت میکند. Glencore Ltd همچنین در کران پایین تر مقیاس بوده، 115862 دلار استرالیا پرداخت میکند.

مهارتهای محبوب برای مهندس معدن 

 مهارت در طراحی مهندسی، زمانبندی، مدیریت پروژه، Autodesk AutoCAD و برنامه ریزی استراتژیک به دستمزد بالاتر از میانگین مرتبط هستند.

دستمزد با توجه به میزان تجربه برای مهندس معدن 

 1.  یک مهندس معدن با کمتر از 1 سال تجربه میتواند انتظار داشته باشد به مجموع میانگین حقوق (شامل انعام، پاداش و اضافه کاری) 82778 دلار استرالیا دست یابد، براساس 26 حقوق.
 2.  یک مهندس معدن در ابتدای حرفه خود با 1 تا 4 سال تجربه به مجموع میانگین 108183 دلار استرالیا، براساس داده 139 حقوق، دست می یابد.
 3.  یک مهندس معدن در استرالیا در میانه حرفه خود با 5 تا 9 سال تجربه به مجموع میانگین 125045 دلار استرالیا، براساس داده 144 حقوق، دست مییابد.
 4.  یک مهندس معدن در استرالیا با تجربه با 10 تا 19 سال تجربه به مجموع میانگین 144610 دلار استرالیا دست مییابد، براساس داده 61 حقوق.
 5.  در اواخر حرفه خود (20 سال و بالاتر)، کارکنان به مجموع میانگین 172974 دلار استرالیا دست مییابد.

تفاوت دستمزد با توجه به موقعیت

 کارکنان دارای عنوان شغلی مهندس معدن در آدلاید، جنوب استرالیا به طور متوسط دارای 12.4% حقوق بالاتر از میانگین ملی هستند. این عناوین شغلی حقوق بالاتر از میانگین در سینگلتون، نیو ساوت ولز (6.2% بیشتر) و سیدنی، نیو ساوت ولز (1.9% بیشتر) خواهند داشت. پایینترین حقوق را میتوان در Kalgoorlie، استرالیای غربی (5.6% کمتر) و بریزبن، کویینزلند (0.8% کمتر) یافت.

🇦🇺 کانال خبر فوری مهاجرت استرالیا 🇦🇺

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *