متوسط حقوق مدیر پروژه مهندسی در استرالیا 

حقوق مدیر پروژه در استرالیا

متوسط حقوق برای مدیر پروژه مهندسی در استرالیا 112.329 دلار استرالیا است. 

توصیف شغل مدیر پروژه مهندسی در استرالیا 

مدیران پروژه در مهندسی مسئول راهنمایی و سوق دهیِ مهندسان متخصص در پروژه های خاص هستند. مهارت های ارتباطی قوی و توانایی تفکر سریع برای حل و فصلِ بلادرنگ مشکلات در این موقعیت ضروری هستند، و مهارت های سازمانی و توجه دقیق به جزئیات نیز حائز اهمیت هستند. 

شرح وظایف مدیر پروژه مهندسی در استرالیا عبارتند از:

 حصول اطمینان از پیروی از قوانین امنیتی، آماده سازی پروپوزال های هزینه و حفظ اسناد مالی برای پروژه ها. آن ها همچنین توسعه ی محصول و آزمایش را زیر نظر دارند تا امنیت و تکمیل موثرِ پروزه ها را تضمین کنند و الزامات مشتریان را برای محصولات خاص تفسیر و ترجمه کنند.مدیران پروژه مهندسی در استرالیا  باید با تمامی شیوه های صنعت، فرآیندها و مفاهیم آشنا باشند و مهارت های انگیزشی برای کمک به تکمیل فوری و به موقع پروژه ها ضروری هستند. این مدیران پروژه به منظور راهنمایی و سوق دهی کار سایرین باید به عنوان مدل های نقش خوب تلقی شوند و به سال های سابقه کاریشان  برای مقابله و رویارویی با مشلاکت متکی باشند. 

بسیاری از مدیران پروژه مهندسی دارای مدرک لیسانس در رشته مهندسی هستند و اکثر آن ها مدرک ارشد یا دکتری دارند یا حداقل دارای هفت سال سابقه کاری مرتبط هستند. آن ها به طور معمول در محیط اداری کار می کنند، که اندازه آن ها ممکن است به شرکت، کار با سایر مهندسان، ناظران و کارمندان اداره در طول ساعات منظم کسب و کار بستگی داشته باشد…

وظایف مدیر پروژه مهندسی برای استرالیا

  • راهنمای تیم مهندسان و ارائه برنامه های دقیق برای توسعه محصول 
  • ترجمه ی الزامات مشتری به استراتژی محصول 
  • حصول اطمینان از پیروی از قوانین امنیت و ترویج فرهنگ بهترین شیوه ها 
  • آماده سازی پروپوزال های هزینه و حفظ اسناد مالی

مهارت های محبوب برای مدیر پروژه مهندسی برای استرالیا

مهارت ها در مدیریت طراحی مهندسی و پیمانکار با دستمزدی همبستگی دارند که بالاتر از متوسط است. مهارت هایی که کمتر از نرخ بازار هستند عبارتند از گزارشگری مالی، مدیریت افراد و مدیریت پروژه. 

دستمزد با توجه به سطح تجربه برای مدیر پروژه مهندسی در استرالیادستمزد مدیر پروژه در استرالیا برحسب سابقه کار

مدیریت پروژه مهندسی تازه کار با کمتر از یک سال تجربه کاری می تواند انتظار داشته باشد به طور متوسط حقوق کلی به میزان 63.392 دلار استرالیا دریافت کند (که شامل نکات، پاداش و اضافه کاری است). مدیر پروژه مهندسی در استرالیا پیشین با 4-1 سال سابقه به طور متوسط به میزان 81.013 دلار استرالیا حقوق دریافت می کند. مدیر پروژه مهندسی برای استرالیا با سابقه شغلی با 9-5 سال سابقه به طور متوسط به میزان 107.353 دلار استرالیا حقوق دریافت می کنند. مدیر پروژه مهندسی برای استرالیا با تجربه با 19-10 سال تجربه کار به طور متوسط به میزان 125.670 دلار استرالیا حقوق دریافت می کنند. کارکنان با سابقه 20 سال و بالاتر به میزان 162.973 دلار استرالیا حقوق دریافت می کنند. 

تفاوت دستمزد برای مدیر پروژه در استرالیا با توجه به شهرهای استرالیا

کارمندانی با عنوان شغلی مدیر پروژه، مهندسی در پرت، استرالیای غربی به طور متوسط 24.6% بیشتر از متوسط ملی درآمد دریافت می کنند. این عناوین شغلی همچنین بالاتر از متوسط حقوق کانبرا، منطقه کلان شهری استرالیایی (14.8% بیشتر) و بریسبین، کوئینزلند (6.8% بیشتر) حقوق دریافت می کنند. حقوق مدیر پروژه در استرالیا