❌ اگر قصد مهاجرت به استرالیا از طریق کد شغلی Human resource manager را دارید ، و یا در این کد شغلی در ایران مشغول به کار هستید، در این فایل :

✅ شما می توانید با زوایای کامل این کد شغلی در استرالیا آشنا شوید و همچنین با دیدگاه سازمان های ارزیاب استرالیا درباره این کد شغلی و شناخت آنها از این کد را متوجه شوید ( این نوشته از دیدگاه استرالیایی نگارش شده است )

میانگین حقوق مدیر منابع انسانی در استرالیا

 میانگین حقوق برای یک مدیر منابع انسانی در استرالیا 88670 دلار استرالیا است.

تعریف شغلی برای مدیر منابع انسانی در استرالیا

 •  یک مدیر منابع انسانی در استرالیا بر روی سیاستها، روشها و انطباق مرتبط با کارکنان برای سازمان خود نظارت میکند.
 •  آنها تضمین میکنند که تمامی فعالیتهای منابع انسانی مطابق با قوانین دولت محلی و فدرال بوده، و همچنین برنامههای مرتبط با مزایا و طرحهای کارکنان را پیاده سازی نموده و بر آنها نظارت میکنند.
 •  برنامه های بیمه، برنامه های ترتیب کار انعطاف پذیر، مرخصی زایمان، برنامه های ثبت نام ازاد و مزایای تعطیلات و مرخصی بیماری توسط مدیر منابع انسانی مشخص میگردند.
 •  این مدیران تغییر بالقوه سیاست را به منظور تضمین ارائه یک بسته رقابتی حقوق و مزایا به کارکنان پیشنهاد میدهند؛ آنها همچنین به پیاده سازی هر گونه تغییر تایید شده کمک میکنند.
 •  آنها همچنین تضمین میکنند که محیط کار آنها راحت و عاری از هر گونه اذیت و آزار بوده، به هر شکایت مطابق با سیاست شرکت و هر گونه قانون مربوطه رسیدگی میکنند.
 •  علاوه بر این، مدیران منابع انسانی برروی کار تیم پرسنل منابع انسانی نظارت کرده، دستورالعملها، آموزش و اصول مورد نیاز را ارائه میدهند.
 •  حداقل تحصیلات مورد نیاز برای این شغل به طور کلی شامل مدرک کارشناسی در حوزه مربوطه است.
 •  تجربه پیشین در زمینه منابع انسانی معمولا مورد نیاز میباشد. مدیر منابع انسانی بایستی همچنین دارای رهبری عالی، مهارتهای انجام چند کار به طور همزمان و حل مساله باشد.
 •  این افراد حرفهای معمولا در یک محیط دفتری در طول ساعات معمول کاری فعالیت نموده، اگرچه سفر به سایتهای میدانی و سایر دفاتر شرکت ممکن است مورد نیاز باشد.

 

وظایف مدیر منابع انسانی در استرالیا

 1.  مشاوره و مربیگری مدیران در زمینه سیاستهای HR و برنامهها از جمله مسائل روابط کارکنان.
 2.  مدیریت عملیات روزانه بخش، برنامه ریزی کسب و کار و توسعه بودجه برنامههای HR
 3.  تضمین اداره مداوم سیاستها، روشها و برنامه های HR، هماهنگی با اهداف سازمانی و مطابق با استانداردهای حرفهای، الزامات قانونی ایالتی و فدرال و قوانین.
 4.  برنامه ریزی، مدیریت و هماهنگی تمامی طرحهای منابع انسانی؛ استخدام، پرداخت خسارت، مزایا، آموزش و روابط کارکنان یک سازمان.

مهارتهای محبوب برای مدیر منابع انسانی در استرالیا

 •  مهارت در روابط کارکنان، مدیریت عملکرد، منابع انسانی (HR) و مزایا و پرداخت خسارت به دستمزد بالاتر از میانگین مرتبط هستند.
 •  مهارتهایی که کمتر از نرخ بازار دستمزد دریافت میکنند شامل استخدام میباشند.

دستمزد با توجه به میزان تجربه برای مدیر منابع انسانی در استرالیا

یک مدیر منابع انسانی (HR) تازه کار با کمتر از 1 سال تجربه میتواند میانگین مجموع (شامل انعام، پاداش و اضافه کاری)  65429 دلار استرالیا را انتظار داشته باشد، براساس داده 43 حقوق. یک مدیر منابع انسانی در ابتدای حرفه خود با 1 تا 4 سال تجربه به مجموع میانگین 73892 دلار استرالیا، براساس داده 365 حقوق، دست مییابد. یک مدیر منابع انسانی در میانه حرفه خود با 5 تا 9 سال تجربه به مجموع میانگین 73892 دلار استرالیا، براساس داده 365 حقوق، دست مییابد. یک مدیر منابع انسانی (HR) با تجربه با 10 تا 19 سال تجربه به مجموع میانگین 90387 دلار استرالیا دست مییابد، براساس داده 391 حقوق. در اواخر حرفه خود (20 سال و بالاتر)، کارکنان به مجموع میانگین 102594 دلار استرالیا دست می یابد.

تفاوت دستمزد با توجه به موقعیت

کارکنان دارای عنوان شغلی مدیر منابع انسانی (HR) در پرت، استرالیای غربی به طور متوسط 9.4% بیش از میانگین ملی درآمد دارند. این عناوین شغلی همچنین در سیدنی، نیو ساوت ولز (7.2% بیشتر) و ملبورن، ویکتوریا (3.3% بیشتر) درآمد بیشتری دارند. پایینترین حقوق را میتوان در نیوکسل، نیو ساوت ولز (10.1% کمتر)، گولد کوست، کویینزلند (10.1% کمتر) و بریزبن، کویینزلند (3.0% کمتر) یافت.

توجه :

این فایل ترجمه شده توسط تیم ترجمه کانال خبر فوری مهاجرت استرالیا از یک سایت معتبر استرالیایی می باشد‌. لذا لطفا از کپی بدون ذکر نام منبع آن لطفا خودداری نمایید.

سپاس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *