سازمان نقشه برداری استرالیا SSSI 

سازمان نقشه برداری استرالیا (SSSI استرالیا) توسط وزارت مشاغل خانگی مطابق با مقررات مهاجرت 1994 به عنوان مقام ارزیابی شغل نقشه بردار (ANZSCO 232212) مشخص شده است. سازمان مهاجرت استرالیا از این پروسه از طریق نقشش در تائید مقامات ارزیابی کننده مهاجرت پشتیبانی می کند. سازمان نقشه برداری استرالیا (SSSI استرالیا) وظیفه ارزیابی مدارک افرادی را دارند که می خواهند به عنوان نقشه بردار به استرالیا مهاجرت نمایند. سازمان نقشه برداری استرالیا (SSSI استرالیا) تعدادی شرط برای ارزیابی مدارک نقشه برداران قرار داده است که ما در این صفحه به آن ها می پردازیم.

مهاجرت به استرالیا از طریق سازمان نقشه برداری استرالیا | (SSSI استرالیا) 

اگر شما قصد مهاجرت به استرالیا از طریق کار به عنوان نقشه بردار ( surveyor ) را دارید، صلاحیت ها و مهارت های شما باید قبل از تحویل تقاضای ویزایتان توسط سازمان نقشه براداری استرالیا SSSI بررسی شود. سازمان نقشه برداری استرالیا SSSI صلاحیت ها و مهارت های شما را برای شغل نقشه برداری ( surveyor ) ارزیابی خواهد کرد (ANZSCO 232212) و اطلاعات مربوط به ارزیابی مدارک برای مهاجرت به استرالیا را به صورت مکتوب برای شما ارائه خواهند کرد.

ارزیابی مهارت های شما توسط سازمان ارزیابی مدارک استرالیا ، سازمان نقشه برداری استرالیا (SSSI استرالیا) انجام می پذیرد و  شما باید برای نشان دادن تمام اسنادی که در زمان اقدام برای ارزیابی مدارک مربوط به مهارت ها به آنها استناد می کنید آمادگی داشته باشید. شما باید یک کپی از نتیجه ارزیابی مدارک توسط سازمان نقشه برداری استرالیا (SSSI استرالیا) و تمام اسناد مرتبط را برای خود نگه دارید.

مهاجرت موفق آمیز به استرالیا به عنوان نقشه بردار تضمین کننده موارد زیر نیست

 •  عضویت در سازمان نقشه برداری استرالیا SSS
 • استخدام در استرالیا به عنوان نقشه بردار

سازمان نقشه برداری استرالیا SSSI می تواند تنها رای خود را برای ارزیابی مدارک و مهارت ها بدهد. تمام پرسش های دیگر مربوط به مهاجرت به استرالیا باید به سازمان مشاغال خانگی ارجاع داده شوند. برای اطلاعات بیشتر و جزئیات تماس به سایت www.border.gov.au مراجعه کنید.

باید توجه شود که افرادی که می خواهند تحت دسته های شغلی وابسته به نقشه کشی (ANZSCO 232213) و سایر علوم فضایی (ANZSCO 232214)  باید در حال حاضر از طریق سازمان ارزیابی مدارک استرالیا وت اسس VETASSESS برای ارزیابی صلاحیت هایشان اپلای کنند. برای اطلاعات بیشتر سایت www.vetassess.com.au را مشاهده کنید.

حداقل نیازمندی ها برای دریافت ارزیابی مثبت از سازمان SSSI استرالیا

سازمان نقشه برداری استرالیا SSSI شواهد مستند ارائه شده توسط متقاضیان برای تعیین مناسب بودن آنها برای مهاجرت به استرالیا به عنوان نقشه بردار را بررسی می کند.

اگر دارید برای مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کار استرالیا برای رشته نقشه برداری اپلای می کنید، نیازمند یکی از سه روش پیشنهاد شده زیر توسط سازمان نقشه برداری استرالیا SSSI برای ارزیابی مدارک مورد نیاز استرالیا برای مهاجرت خواهید بود و باید اسناد رضایت بخشی را در تعدادی از حوزه های مهم برای پشتیبانی از تقاضای خود ارائه کنید.

باید توجه داشته باشید که برنامه های آموزشی تائید شده در نقشه برداری در استرالیا از چهار یا چند سال درس خواندن دانشگاهی تمام وقت تشکیل می شود.

مسیر A ) متقاضیانی که در داخل استرالیا درس خوانده اند

متقاضیانی که در استرالیا درس خوانده اند باید با موفقیت برنامه تائید شده را در نقشه برداری با حداقل چهار سال درس خواندن تمام وقت در دانشگاه استرالیا تکمیل کرده باشند.

مسیر B) متقاضیانی که در خارج از استرالیا درس خوانده اند

متقاضیانی که در خارج درس خوانده اند باید صلاحیت های آموزشی ای داشته باشند که معادل با برنامه تائید شده در نقشه برداری برای حداقل چهار سال درس خواندن تمام وقت در یکی از دانشگاه های استرالیا ارزیابی شده باشد.

اسناد مورد نیاز برای ارزشیابی مدارک توسط سازمان SSSI |

تمامی تقاضاها برای ارزیابی مدارک توسط سازمان نقشه برداری استرالیا | سازمان SSSI باید شامل موارد زیر شوند:

 • یک فرم تقاضای تکمیل شده
 • شواهد مستند از صلاحیت های تحصیلی تان؛
 • ارسال مستقیم مدرک زبان انگلیسی به سازمان نقشه برداری استرالیا سازمان SSSI
 • خلاصه ای از تجربه کاری حرفه ای تان با شرح دقیقی در یک یا چند حوزه مربوط به نقشه برداری به عنوان نقشه برداری توپوگرافی، املاک مزروعی، معدن، نقشه از روی عکس یا مهندسی
 • یک خلاصه جدولی از تجربه کاری حرفه ای تان؛
 • خلاصه ای از مشارکت هایتان در حرفه و مدارک مستند فعالیت های پیشرفت حرفه ای در حال تداوم تان طی دو سال اخیر؛
 • حداقل دو ارجاع مکتوب از کارفرمایان ، اعضای آن شغل، یا اگر خود اشتغالید، از دو همکار حرفه ای- بعلاوه تمام جزئیات تماس داور؛
 • مدارک مستند از هر گونه گواهینامه یا مجوز در نقشه برداری؛
 • مدارک مستند از هر عضویت جامعه حرفه ای؛
 • هزینه اسسمنت سازمان نقشه برداری استرالیا | سازمان SSSI مورد درخواست.
جمع آوری مدارک ویزای استرالیا
مراحل بعد از ارسال مدارک سازمان SSSI استرالیا

وقتی تقاضای شما دریافت شد، رسیدی در هفت روز کاری به شما ایمیل خواهد شد. برای هر تقاضا، دو ارزیاب مستقل از پنل ارزیاب ها انتخاب خواهند شد که همگی با تجربه هستند و استادان برتری می باشند که در آموزش نقشه برداری در دانشگاه های استرالیا مشارکت دارند. ارزیابی می تواند از تاریخ رسید یک ماه طول بکشد. لطفا از تماس مجدد با SSSI طی دوره پردازش خودداری کنید زیرا اینکار می تواند باعث تاخیر در پردازش پرونده ارزیابی شما شود.

اگر تقاضای شما موفقیت آمیز باشد نامه ای دریافت خواهید کرد که توسط پست برای شما فرستاده شده است که بیان می کند برای مهاجرت به استرالیا با عنوان نقشه بردار مناسب هستید. این ارزیابی برای دوره دو ساله از تاریخ نامه معتبر است.

هزینه ارزیابی مدارک توسط سازمان SSSI استرالیا

هزینه ارزیابی مدارک توسط سازمان نقشه برداری استرالیا AUD 750 می باشد . این هزینه منحصرا هزینه های بانک است که می تواند توسط بانک یا نهاد مالی که حواله را تهیه می کند یا پول را می فرستد وضع گردد. برای تقاضاهای ناموفق بازگشت وجه وجود ندارد.

پرداخت ها باید به دلار استرالیا به حواله بانک استرالیا توسط حواله پولی یا کارت اعتباری کشیده شوند. حواله های بانکی / حواله های پولی باید برای موسسه علوم فضایی و نقشه برداری قابل پرداخت باشند.

پرداخت ها می توانند توسط انتقال الکترونیکی مستقیم انجام شوند. برلی جزئیات حساب با دفتر ملی موسسه تماس بگیرید.

در زمان اپلای کردن، تمام اسناد باید در یک پاکت فرستاده شوند (تنها استثنای این قضیه فرم گزارش تست زبان انگلیسی است که ممکن است برای آن تمهیدات متفاوتی بسته به متصدی آزمون اعمال شود). اگر SSSI متریال را به طور جداگانه دریافت کند (گواهی های مدرک، رونوشته ها، نامه از کارفرما و غیره) تنها ممکن است به آنها رسیدگی شود. تمام پاکت های تقاضا باید برای در نظر گرفته شدن تکمیل باشند.

Open chat
1
نیاز به مشاور آنلاین دارید؟
درخواست خود را برای من ارسال کنید تا من در عرض کمتر از چند دقیقه اطلاعات شما را دریافت و برای شما زمان مشاوره آنلاین ثبت و نهایی کنم.

بر روی گزینه Open Chat کلیک نمایید تا مستقیما در واتس اپ به من پیغام دهید.