راهنمای اجاره کردن ملک در استرالیا و خرید ملک در استرالیا

اگر می توانید مهیا کردن منزل موقت در استرالیا پیش از رسیدن به استرالیا ارزشمند است. اجاره آپارتمان با سرویس کامل می تواند ایده خوبی باشد، زیرا قبل از اینکه وسایلتان برسد می تواند راحتی خانه تان را در پی داشته باشد.
زمانی که د رکشور استرالیا هستید، زمانی را صرف جستجوی محل زندگی مورد نظرتان در استرالیا بکنید. یکی از بهترین روش های انجام این کار گشتن در اطراف محله هایی است که ممکن است بخواهید زندگی کنید. در حالی که نگاه می کنید، برخی چیزهایی که ممکن است بخواهید در نظر بگیرید عبارتند از:

  • دسترسی به حمل و نقل عمومی
  • مدارس محلی
  • چشم اندازهای اشتغال
  • فاصله از مغازه ها و محل کار
  • اعتبار منطقه

 

خرید یا اجاره ملک در استرالیا؟

بهترین راه سنجش مزیت های اجاره و خرید است. به طور کلی بسیاری از مهاجران به استرالیا ترجیح می دهند اجاره کنند زیرا مزایای بسیاری را برای آنها دارد واجاره کردن منزل در استرالیا فرآیند بسیار ساده تری از خرید خانه در استرالیا را دارد. اجاره شانس شناخت محیط جدیدتان را پیش از تعهد به خرید خانه را می دهد. خواه تصمیم به خرید یا اجاره بگیرید، شانس آن وجود دارد که احتمالا خود را در بازار رقابتی پیدا کنید. به منظور آن که بفهمیم چه چیزی دردسترس هست و هزینه ها چقدر هستند، نقطه آغاز خوب وبسایت های املاک و مستغلات مانند وبسایت های زیر هستند:

www.realestate.com.au

www.domain.com.au

www.rent.com.au

 

اجاره ملک در استرالیا

اگر می خواهید مکانی را در استرالیا اجاره کنید، ایده خوب آن است که اسناد پرداختهای اجاره ی قبلی خود را به همراه نسخه هایی از پاسپورتتان را بیاورید، بنابراین در موقعیت ارائه فوری درخواست خود به هنگام یافتن ملک ایده ال خود خواهید بود- املاک اجاره ای در استرالیا می توانند بسیار سریع اجاره روند.
بسیاری از بنگاه ها “بازرسی باز” را ارائه می دهند. این زمان تعیین شده به هنگامی است که بنگاه در را باز می کند تا مستاجران مورد نظر آن ملک را ببینند. از چیزهایی مانند ملک چه زمانی دردسترس است و پیش پرداخت ها چه هستند خود را آگاه کنید. شیوه رایج برای مستاجران پیش پرداخت اجاره 6-4 هفته به عنوان اوراق قرضه و پیش اجاره 4 هفته است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *