چرا استرالیا برای مهاجرت

1.هوای تازه در استرالیا

استرالیا یکی از کشورها با پایین ترین سطح آلودگی در جهان است.

2.طبیعت بی نظیر در استرالیا

استرالیا انواع بزرگی از اکوسیستم های طبیعی زیبا را دارد. سواحل طلایی شنی با آب تمیز، جنگل های بارانی گرمسیری، بیابان های خشک و کوه های برفی را داریم. بیش از 500 پارک ملی و 14 منطقه میراث جهانی در استرالیا وجود دارد.

3.جامعه چند فرهنگی در استرالیا

استرالیا در حقیقت اجتماع چند فرهنگی است. 43% از استرالیایی ها یا در خارج بدنیا آمده بودند یا والدینی داشتند که در خارج بدنیا آمده بودند. هر سال گوناگونی خود را در روز هارمونی (21 مارس) جشن می گیریم.

4.تراکم جمعیتی کم در استرالیا

استرالیا کمترین تراکم جمعیتی را نسبت به هر قاره در دنیا با تنها 6.4 نفرد به ازای هر مایل مربع دارد.

5.آب و هوا در استرالیا

استرالیا آب و هوای متعادل با هوای ملایم در هر سال دارد و بیش از سهم مناسبی از آن آفتابی است.

6. سیستم مراقبت بهداشتی در استرالیا

استرالیا یکی از کارآمدترین سیستم های مراقبت بهداشتی در دنیا است. Medicare پوشش سلامتی پایه را برای تمامی استرالیایی ها فراهم می کند و سیستم مراقبت بهداشتی خصوصی نیز وجود دارد.

7.فرصت های شغلی در استرالیا

استرالیایی ها در رابطه با ایجاد تعادل عالی در زندگی کاری به خود می بالند. استرالیا با اقتصاد قوی و نرخ عدم اشتغال پایین (حدود 5%) جای خوبی برای یافتن شغل جدید است.

8. سبک زندگی آسان در استرالیا

استرالیایی ها به دلیل سبک زندگی آسان و دوستان و آنچه که بیشتر در واقع حقیقی است معروف شده اند. مردم استرالیا در مقایسه با مردمان سایر دنیا احتمال بیشتری دارد زمانی از روز را صرف شما کنند. همچنین نرخ جرم مقایسه ای کمی وجود دارد.

9. جای خوب برای سفر استرالیا

استرالیا کشور چندان وسیع و گسترده ای است که می توانید تمامی روزهای تعطیلی خود را به کشف آن بپردازید. سفر داخلی از جنگل های بارانی، سواحل تا استراحتگاه های اسکی و چشم اندازهای باستانی را به دنبال دارد.

10. فرصت های بزرگ برای مطالعه در استرالیا

استرالیا تعداد چشمگیری گزینه های مطالعاتی برای دانشجویان بین المللی با بیش از 1200 موسسه و 22000 دوره برای انتخاب از آن ها دارد. استرالیا پس از انگلستان و آمریکا بزرگترین کشور است که دانشجویان بین المللی دارد حتی گرچه جمعیت کمتری از آن کشورها داریم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *