پیدا کردن شغل مناسب در استرالیا

با نگاهی دقیق به وبسایت مشاغل استرالیایی می توانید ایده بگیرید که برای جستجوی شغل در استرالیا چه مشاغلی دردسترس هستند. برای جستجوی شغل در استرالیا وبسایت های محبوب در استرالیا عبارتند از:
http://www.seek.com.au/
http://www.mycareer.com.au/
http://www.careerone.com.au/

این وبسایت ها همچنین می توانند به شما در مورد میزان حقوق و نحوه تفاوت تجربه و نوع شغل اطلاعات بدهند.
بجای وبسایت ها می توانند روزنامه های محلی و ملی را بخوانید. برخی از روزنامه های به خوبی شناخته شده در استرالیا عبارتند از: Sydney Morning Herald، Financial Review و Telegraph.

شماره پرونده مالیاتی در استرالیا و مالیات در استرالیا

تمامی کارکنان در استرالیا مستلزم به پرداخت مالیات برای بودجه بندی برنامه ها و خدماتی مانند جاده ها، مدارس و بیمارستان ها هستند. میزان مالیات پرداختی در استرالیا به میزان درآمدتان بستگی خواهد داشت. در سایت http://www.ato.gov.au/ می توانید اطلاعات بیشتری در مورد نحوه پرداخت مالیات و میزان مختلف مالیات پیدا کنید.
همچنین به شماره پرونده مالیاتی نیاز خواهید داشت. این شماره پروند منحصر به فرد شماست تا اسناد مالیاتی تان را شناسایی کنید و مستلزم کار در استرالیا است. به منظور کسب اطلاعات در مورد نحوه در خواست شماره پرونده مالیاتی در استرالیا از سایت http://www.ato.gov.au/ دیدن کنید.

جستجوی شغل در استرالیا

به طور معمول پس از تبلیغات برای یک جایگاه در شغلی با ارائه نامه پوشش دهنده و رزومه کاری درخواست خود را اعلام خواهید کرد.
به طور کلی مصاحبه های شغلی بخش مهمی از فرآیند درخواست کار هستند و ممکن است دامنه آن ها به شکل رسمی از گفت و گوی غیرجدی تا مجموعه ای از بحث ها با چندین افراد باشد که در شرکت مشغول به کار هستند.

5 نکته در رابطه با مصاحبه شغلی در استرالیاشغل در استرالیا

تحقیق خود را انجام دهید– در مورد شرکت، آنچه انجام می دهند، آیا اخیرا محصولی را راه اندازی کرده اند، سود سال گذشته شان چه بود و غیره اطلاعات کسب کنید.
پاسخ هایتان را تمرین کنید– برخی سوالات رایج هستند که قطعا در ذهن پیش می آیند، مانند چرا شما فرد مناسبی برای این کار هستید، نقاط قوت و ضعف شما چیست، بنابراین بهتر است پاسخ آماده این سوالات را از قبل داشته باشیم.
با توجه به موقعیت لباس مناسبی بپوشید– بهترین تاثیری را بگذارید که می توانید داشته باشید. اولین ملاقات ها به حساب می آیند.
آرام بمانید و نفس بکشید– آمادگی خوب کلید با آرامش ماندن است. تمرین کنید، تمرین کنید، تمرین کنید!
سوالاتی بپرسید– باید همواره سوالات آماده ای داشته باشید تا نشان دهید که واقعا به این جایگاه شغلی علاقه دارید.

 

صفحه مرتبط که پیشنهاد می کنم مطالغه کنید: لیست شاغل مورد نیاز استرالیا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *