بیمه درمانی در استرالیا مدیکیر

سیستم مراقبت بهداشتی در استرالیا Medicare

سیستم مراقبت بهداشتی دولتی استرالیا به عنوان Medicare شناخته شده است. Medicare سیستم گسترده استرالیایی است که در تمامی کشورها صدق می کند.
سیستم مراقبت بهداشتی استرالیایی دولتی پرداخت ها و خدماتی را ارائه می دهد که می تواند به شما یا کسی که از او مراقبت می کنید کمک کننده باشد. سیستم بهداشتی  استرالیاMedicare معمولا بها یا درمان های یارانه ای توسط افراد حرفه ای مراقبت بهداشتی مانند دکتران و متخصصان و در برخی موارد داروهای یارانه ای پوشش می دهد. Medicare برای افراد دارای ویزای دایم استرالیا و شهروندان استرالیایی دردسترس است.
برای واجد شرایط بودن در Medicare لازم به ثبت نام و تکمیل چند کاغذ کاری است. بهترین راه انجام این کار مراجعه به اداره Medicare بین 7 الی 10 روز پس از رسیدنتان به استرالیا به همراه پاسپورت یا اسناد و مدارک سفرتان است.
به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد Medicare و نحوه صدور صورت حساب و مدعی شدن می توانید از وبسایت آن ها به نشانی http://www.medicareaustralia.gov.au/ دیدن کنید.

 

مراقبت بهداشتی خصوصی در استرالیا ( بیمه خصوصی در استرالیا )بیمه درمانی استرالیا مدیکیر  Medicare

بسته به نوع ویزایتان، ممکن است مستلزم به استفاده از بیمه سلامت خصوصی باشد. بسیاری از استرالیایی ها استفاده از بیمه سلامت خصوصی را انتخاب می کنند زیرا برای افراد با سطح درآمد بالا بدون بیمه سلامت خصوصی 1 درصد مالیات اضافی دریافت می شود.
تعداد طرح بیمه سلامت خصوصی در استرالیا از انواع ارائه دهندگان بیمه سلامت وجود دارد. همگی آن ها گزینه های پوشش مختلفی را دارند، به ویژه برای کسانی که به استرالیا نقل مکان کرده اند یا به دنبال زندگی در این کشور هستند.
به وبسایت های iSelect یا Bupa نگاهی بیاندازید تا گزینه های مختلف را مقایسه کنید و ببینید که کدام پوشش دهی دردسترس است. به طور کلی دنبال کردن آن ها آسان است و می توانند نقل قول های بیمه سلامت را ارائه دهند تا با نیازها و بودجه شما تطابق داشته باشند.
بجای آن، همچنین می توانید برای در اختیار داشتن گزینه های بیشتر در گوگل “مراقبتی بهداشتی استرالیایی” یا ” بیمه سلامت خصوصی استرالیایی” را جستجو کنید.

چه چیزی را باید با خود به استرالیا بیاورم؟

به همراه داشتن هر گونه مدارک پزشکی برای خود و خانواده همراهتان به هنگام نقل مکان به استرالیا ایده خوبی است (اگر فرزندی دارید باید مدارک واکسن هایشان را خود بیاورید، زیرا این مدارک در مدران و مراکز بهداشتی کودک مورد نیاز هستند).

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *