مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری از بهترین و سریعترین روش‌ها برای مهاجرت به استرالیا است، که در این خصوص علم به قوانین و شرایط سرمایه گذاری در استرالیا و همچنین دانستن مبلغ سرمایه گذاری در استرالیا جز مواردی است که بسیار مهم بوده و حائز اهمیت می باشد. از آنجا که مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری و گرفتن ویزاهای تجاری استرالیا از جمله  از نظر اداری و حقوقی به مراتب پیچیده هستند، توصیه می‌شود قبل از هرگونه اقدام برای این‌گونه ویزاها حتما با یک وکیل مهاجرت استرالیا مشورت کنید.

چرا مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری؟

استرالیا محیطی امن، راحت و بدون ریسک را برای سرمایه گذاران فراهم کرده است. هر ساله افراد بسیار زیادی از سرتاسر دنیا از طریق اخذ ویزای سرمایه گذاری و کارآفرینی استرالیا به کشور استرالیا مهاجرت می کنند و علاوه بر راه اندازی بیزینس یا سرمایه گذاری در بازارهای مالی استرالیا، اقامت این کشور را نیز کسب می کنند. استرالیا کشوری ثروتمند می باشد و واحد پول آن دلار استرالیاست. صادرات جزو یکی از را های اخذ در آمد برای کشور استرالیا محسوب می شود. این کشور یکی از کشورهایی است که درصد امید به زندگی به علت رفاه اجتماعی بالا برای مردم آن بسیار بالاست و کیفیت زندگی بسیار بالا در این کشور نمایان است. کارآفرینان و سرمایه گذاران ایرانی از بین کشورهای جهان، استرالیا را به عنوان اولین مقصد سرمایه گذاری در نظر می گیرند و طبق آمار رسمی استرالیا مقصد اول سرمایه گذاران ایرانی می باشد. یکی از مهمترین دلایل افزایش مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری راحت بودن دریافت این ویزا به نسبت کشور های کانادا و آمریکا می باشد.

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

چگونگی مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

ویزای سرمایه گذاری استرالیا شامل کسانی خواهد شد که صاحب تجارت و یا دارای منبع مالی برای سرمایه گذاری در استرالیا می باشند. لازم به ذکر است که برای اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا ، باید سرمایه گذاری و کسب و کار، در خاک استرالیا انجام شود و یا این سرمایه گذاری در خرید سهام شرکت های ایالتی و مناطق خاص استرالیا انجام گردد. در اینجا راهکارهای مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری را باهم بررسی می کنیم اما برای سهولت در این امر، مشاوره تیم استرالیا کو را فراموش نکنید.

انواع ویزای سرمایه گذاری استرالیا

اخذ اقامت موقت استرالیا : شما می‌توانید از طریق ویزای سرمایه گذاری استرالیا  ۱۸۸ به راحتی برای اخذ اقامت موقت چهارساله اقدام کنید. این ویزا مسیر را برای اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای سرمایه گذاری استرالیا ۸۸۸ یا دیگر ویزاها برای شما هموار می‌سازد.

اخذ اقامت دائم استرالیا : از طریق

مهاجرت استرالیا از طریق ویزای سرمایه گذاری استرالیا  ۸۸۸

مهاجرت استرالیا از طریق ویزای سرمایه گذاری استرالیا ۱۳۲

مهاجرت استرالیا از طریق ویزای سرمایه گذاری استرالیا ۸۹۰

مهاجرت استرالیا از طریق ویزای سرمایه گذاری استرالیا  ۸۹۲

برای مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه‌گذاری تعریف شده‌اند. شما می‌توانید متناسب با شرایط‌ خود برای هر یک از ویزاهای سرمایه گذاری استرالیا اقدام کنید.