شرایط ویزای سرمایه گذاری استرالیا برای ایالت استرالیای غربی

دولت استرالیای غربی امکان درخواست برای تمامی ویزاهای سرمایه گذاری استرالیا را در تمامی بخش های ایالت استرالیای غربی برقرار نموده است. متقاضیانی که می خواهند از طریق ویزای سرمایه گذاری استرالیا وارد استرالیای غربی شوند باید نشان دهند که بعد از اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا می خواهند به اقتصاد دولت استرالیای غربی کمک کنند. این کمک ها شامل:

 1.  انتقال سرمایه جدید به ایالت استرالیای غربی
 2.  ایجاد اشتغال در استرالیای غربی
 3.  گسترش تجارت در حوزه کالا یا خدمات در استرالیای غربی
 4.  توسعه بازارهای صادراتی برای محصولات تولید شده در استرالیای غربی
 5.  معرفی تخصص و مهارتهای جدید و یا نوآوری های جدید در استرالیای غربی
 6.  سرمایه گذاری در یک نقطه بومی در استرالیای جدید

دستورالعمل های دریافت اسپانسرشیپ از استرالیای غربی برای ویزای سرمایه گذاری استرالیا

همه متقاضیان دریافت حمایت مالی از دولت استرالیای غربی ملزم هستند تا نشان دهند که شرایط تعیین شده توسط دولت استرالیای غربی و همچنین اداره مهاجرت استرالیا برای ویزای سرمایه گذاری استرالیا که درخواست می نمایند را می توانند برآورده سازند. دستورالعمل های دریافت حمایت مالی برای ویزای سرمایه گذاری استرالیای غربی به طور منظم بررسی می شوند و ممکن است بر اساس شرایط اقتصادی فعلی اصلاح شوند.

معیار های استرالیای غربی برای دادن دعوت نامه به متقاضیان ویزای سرمایه گذاری استرالیا ۱۸۸( ویزای ۱۸۸ استرالیا )

ویزای سرمایه گذاری استرالیا ۱۸۸ ( اقامت موقت استرالیا ) برای ایالت استرالیای غربی برای افرادی مناسب است که سابقه موفقی در مدیریت کسب و کار و یا سرمایه گذاری های مالی دارند. معیارهای استرالیای غربی برای اعطای دعوت نامه به متقاضیان ویزای سرمایه گذاری استرالیا ۱۸۸به شرح زیر است:

 • شما در مجموع حداقل ۶۵ امتیاز در سیستم امتیاز بندی ویزای سرمایه گذاری استرالیا کسب نمایید.
 • حداقل سه سال تجربه مدیریت در یک کسب و کار را داشته باشید.
 • برای یک سال از پنج سال گذشته شما باید:

مالکیت مستقیم کسب و کاری که در آن فعال هستید را دارا باشید ( و یا در آن شریک باشید)

برای دو سال مالی در چهار سال مالی گذشته دارایی تجاری و شخصی شما ارزش خالص حداقل ۲.۲۵ میلیون دلار باشد.

شما می توانید یک سرمایه گذاری مشخص با ۱.۵ میلیون دلار از طریق خزانه داری استرالیا برای یک دوره چهار ساله ایجاد کنید.

 • شما قادر به انتقال وجوه اضافی به استرالیا به میزان ۵۰ هزار دلار برای پرداخت هزینه های زندگی در استرالیا غربی باشید.
 • شما در زمان درخواست ویزای ۱۸۸ استرالیا موقت باید کمتر از ۵۵ سال سن داشته باشید و یا اگر بیش از ۵۵ سال سن دارید باید طرحی را برای سرمایه گذاری در استرالیا مطرح نمایید که منافع عمده ای برای دولت داشته باشد.

اخذ انواع ویزاهای سرمایه گذاری استرالیا

همه دارندگان ویزای سرمایه گذاری استرالیا کلاس ۱۸۸( اقامت موقت ) واجد شرایط برای دریافت ویزای ۱۸۸ استرالیا ( اقامت دائم ) خواهند بود.

متقاضیانی که با ویزای سرمایه گذاری استرالیا ۱۸۸ موقت در استرالیا حضور دارند در صورتی که بتوانند معیار های درخواستی توسط دولت استرالیای غربی را برآورده سازند بعد از پایان چهار سال فعالیت تجاری در استرالیای غربی می توانند برای ویزای سرمایه گذاری استرالیا ۸۸۸ ( اقامت دائم استرالیا ) اقدام نمایند. متقاضیان برای ویزای ۸۸۸ استرالیا در زمان درخواست حتما باید در استرالیا ی غربی حضور داشته باشند.

توجه داشته باشید که دارندگان ویزاهای عادی نمی توانند برای ویزای ۸۸۸ استرالیا اقدام نمایند.

روش درخواست ویزای سرمایه گذاری استرالیا ۸۸۸ ( اقامت دائم استرالیا ) برای دارندگان ویزای سرمایه گذاری استرالیا ۱۸۸ اقامت موقت

مرحله ۱: برای ملاقات با مرکز تجاری مهاجرت استرالیا ( BMC ) درخواست دهید. هزینه این درخواست 750 دلار استرالیا خواهد بود.

مرحله ۲: اگر شما از کمک دولتی برخوردار هستید , می توانید از طریق SkillSelect اقدام به ارائه ( EOI ) نمایید.

مرحله ۳: درصورت پذیرفته شدن شما نزد BMC در SkillSelect دعوت نامه ای از اداره مهاجرت استرالیا برای رسیدگی به ادامه پرونده دریافت خواهید کرد.

نکته

توجه داشته باشید که اگر بعد از مرحله سوم و پذیرفته شدن درخواست ویزای سرمایه گذاری استرالیا ۸۸۸ درخواست ویزا را به اداره مهاجرت استرالیا ارسال نکنید دولت استرالیا به شما ویزا نخواهد داد. اگر شما قصد داشتید تا ویزای سرمایه گذاری استرالیا ۱۸۸( موقت ) خود را تمدید کنید باید یک درخواست جدید ارسال کنید و هزینه درخواست را به اداره مهاجر استرالیا بپردازید. توجه داشته باشید که تعداد دعوت نامه های دولت محدود هستند و مسئولین تضمینی ارائه نمی دهند که تقاضای دوم شما برای تمدید ویزای سرمایه گذاری استرالیا ۱۸۸موفقیت آمیز باشد.

( جزییات کامل الزامات ویزای سرمایه گذاری استرالیا ۱۸۸ را اینجا مطالعه نمایید )

ویزای ۱۸۸ استرالیا ( ویزای نوآوری تجاری و سرمایه گذاری استرالیا ) اقامت موقت – کارآفرینی معمولی

این ویزا برای افرادی است که در استرالیا کار می کنند و یا پیشنهاد اداره فعالیتی در خاک استرالیا را ارائه می دهند، صادر می شود. معیارهای دریافت کمک دولت استرالیا غربی شامل موارد زیر است:

 1. متقاضیان باید یک فعالیت کارآفرینی در غرب استرالیا انجام دهند یا پیشنهاد انجام آن را ارائه دهند.
 2. فعالیت کارآفرینی متقاضی در استرالیا باید با یک ایده نوآورانه مرتبط باشد که منجر به تولید یک محصول یا خدمات یا توسعه یک شرکت تجاری در غرب استرالیا شود. این ایده باید از حمایت یک طرح کسب و کار پشتیبانی کند که برنامه های متقاضی برای فعالیت را مشخص نموده و منجر به تحقق یکی از نتایج الزامی خواهد شد، برخوردار باشد.
 3. فعالیت های کارآفرینی در استرالیا نباید به املاک مسکونی یا استخدام کارگری یا هرگونه فعالیتی شامل خرید یک کسب و کار فعلی یا گرفتن وام مرتبط باشد.
 4. باید قرارداد ( یا قراردادهایی ) مالی بین کارآفرین یا نهادهای کارآفرینی (مشارکت یا یک شرکت واحد) و یک سازمان مالیاتی ( یا موسسات ) ثالث برای مجموع 200 هزار دلار استرالیا منعقد شود. نهاد ثالث باید توسط وزیر تعیین شده باشد:

توافق نامه های چند گانه که ترکیبی از بودجه این سرمایه گذاران را نیز ارائه می دهد، قابل قبول است. متقاضیان می بایست در درخواست خود اعلام کنند که وجوه سرمایه گذاری ویزا به صندوق های آنها و یا وجوه مربوط به پول شخصی خود یا هر نهادی که از طرف آنها سرمایه گذاری نمی شود، مربوط نمی شود.

اگر متقاضی ویزای سرمایه گذاری استرالیا ۱۸۸ به عنوان بخشی از یک نهاد کارآفرینی (شرکتی ) مشغول به کار باشد، متقاضی باید حداقل 30 درصد سهم مالکیت موسسه کارآفرینی در زمانی که قرارداد منعقد می شود، را تحت تملک خود داشته باشد. در عمل، این بدان معنی است که تنها سه کارآفرین می توانند بر اساس یک فعالیت کارآفرینی تقاضای ویزای سرمایه گذاری استرالیا ۱۸۸ را نمایند.

موافقت نامه ها باید مشخص کنند حداقل 10 درصد از مبلغی که باید از طرف سرمایه گذار یا کارآفرین پرداخت شوند تحت این توافقنامه باید در عرض 12 ماه از زمان آغاز فعالیت کارآفرینی در استرالیا اعاده گردند.

متقاضیان باید کمتر از 55 سال سن داشته باشند و مهارت مکالمه صحیح زبان انگلیسی داشته باشند.

روش ارائه درخواست برای ویزای ۸۸۸ استرالیا برای دارندگان ویزای ۱۸۸ استرالیا ( ویزای نوآوری تجاری و سرمایه گذاری استرالیا ) اقامت موقت – کارآفرینی معمولی  ویزای سرمایه گذاری استرالیا ۱۳۲

مرحله ۱: برای ملاقات با مرکز مهاجرت تجاری استرالیا ( BMC ) درخواست دهید. هزینه این درخواست 750 دلار استرالیا خواهد بود.

مرحله ۲: اگر شما از کمک دولتی برخوردار هستید , می توانید از طریق SkillSelect اقدام به ارائه ( EOI ) نمایید.

مرحله ۳: درصورت پذیرفته شدن شما نزد BMC در SkillSelect دعوت نامه ای از اداره مهاجرت استرالیا برای رسیدگی به ادامه پرونده دریافت خواهید کرد.

 

 

ویزای 132 استرالیا – استعداد درخشان تجاری – استرالیا ی غربی

ویزای ۱۳۲ استرالیا استعداد درخشان تجاری در همان مرحله اول اقامت دائم  استرالیا را فراهم می کند. برای درخواست ویزای سرمایه گذاری استرالیا ۱۳۲ باید توسط دولت استرالیای غربی انتخاب شوید. معیارهای انتخاب دولت عبارتند از:

ارزش دارایی‌های شما و همسرتان باید بالغ بر ۱.۵ میلیون دلار استرالیا و قابل انتقال به استرالیا باشد. همچنین دارایی شما و همسرتان در کسب ‌و کار باید ۴۰۰ هزار دلار استرالیا باشد و این مختص دو سال از چهار سالِ قبل از اقدام برای اخذ ویزای ۱۳۲ استرالیا است.

حداقل در ۲ سال از ۴ سال گذشته کسب و کار شما باید سالانه معادل ۳ میلیون دلار استرالیا گردش مالی داشته باشد.

 • اگر درآمد بیزنستان کمتر از ۴۰۰,۰۰۰ دلار است، حداقل ۵۱ درصد سهام باید متعلق به شما باشد.
 • اگر درآمد بیزنستان  بیش از ۴۰۰,۰۰۰ دلار است، حداقل  ۳۰ درصد سهام باید متعلق به شما باشد.
 •  فعالیت تجاری پیشنهادی شما را در استرالیا غربی باعث خلق موقعیت های شغلی و تجاری شود.

شما باید در زمینه فعالیت تجاری پیشنهادیتان خود در استرالیا غربی اکثریت مالکیت را دارا باشید.( حداقل ۵۱ درصد )

 شما با مسئولین ایجاد سرمایه گذاران کسب و کار در استرالیا ، ملاقات کرده و طبق مفاد مندرج در موافقت نامه با دولت استرالیا غربی (فرم 1010) متعهد می شوید که این الزامات را محقق خواهید کرد.

شما در زمان درخواست برای ویزای ۱۳۲ استرالیا باید کمتر از 55 سال سن داشته باشید و یا اگر سن شما بیش از ۵۵ سال است باید پیشنهاد شما این باشد که در فعالیت تجاری سرمایه گذاری می کنید که مزایای اقتصادی استثنایی برای دولت استرالیای غربی خواهد داشت.

برنامه های درخواستی بر اساس هر مورد جدا تصمیم گیری می گردند با این حال:

دستورالعمل کلی برای دریافت ویزای 132 استرالیا استعداد درخشان کاری به شرح زیر هستند :

برای تمامی کسب و کار های واجد شرایط

 • ارزش دارایی های خالص در کسب و کار در استرالیای غربی: حداقل 1 میلیون دلار استرالیا باشد.
 • ایجاد حداقل یک کار جدید (معادل تمام وقت) در استرالیای غربی
 • محل اقامت در استرالیای غربی خریداری شود.

برای کسب و کار های توسعه املاک

 • ارزش دارایی های خالص برای کسب و کار در استرالیای غربی: حداقل 1.5 میلیون دلار استرالیا
 •  ایجاد حداقل دو شغل جدید (معادل تمام وقت) در استرالیای غربی
 • محل اقامت در استرالیای غربی خریداری شود.

 کسب و کارهای جریان سرمایه گذاری پر ریسک در استرالیا

جریان سرمایه کارآفرین پر مخاطره برای تعداد کمی از افراد بسیار با استعداد با پتانسیل بالا، با ایده های کسب و کار با ارزش بالا طراحی شده است.

در حالت ایده آل، این افراد باید از سابقه مناسب در منطقه ای که سرمایه گذاری پر مخاطره (VC)  انجام می دهند برخوردار باشند. که می توان آن را به وسیله تهیه مدارک واجد شرایط بودن درجه سوم، مالکیت تجاری و یا ثبت اختراع در کشورهای دیگر اثبات نمود.

مبلغ سرمایه گذاری پر مخاطره باید از صندوق هایی که به بودجه سرمایه گذاری پر مخاطره متصل نیست، تهیه شود. متقاضیان می بایست در درخواستشان اعلام کنند که ویزای آنها به صندوق های یا وجوه مربوط به پول شخصی خود متقاضی یا سرمایه گذاری متفقین از طرف آنها مرتبط نباشد.

افراد نباید فقط کارکنان یک شرکت یا کسب و کار باشند. آنها باید در مدیریت / مالکیت کسب و کار سهیم باشند.

برای کسب و کارهای جریان سرمایه گذاری پر ریسک دستورالعمل به صورت زیر خواهد بود:

۱- یک میلیون دلار استرالیا، برای سرمایه گذاری در راه اندازی، بازاریابی محصول یا توسعه کسب و کار

۲- شرکت سرمایه گذاری ریسک پذیر باید عضو سهام خصوصی و سرمایه گذاری استرالیا باشد (AVCAL).

فرایند های درخواست کمک دولتی برای ویزای 132 استرالیا ( اقامت دائم )

 شما باید فرم درخواست دعوت نامه کارآفرینی را کامل کنید، هزینه مالی را پرداخت کنید و درخواست خود را برای تصویب مشروط به مرکز مهاجرت تجاری (BMC) ارسال کنید. در این مرحله به هیچ پیشنهاد تجاری رسمی نیازی نیست.

 اگر درخواست شما ارزیابی شده و تشخیص داده شد با معیارهای دولت استرالیای غربی برای ویزای سرمایه گذاری استرالیا ۱۳۲ مطابقت دارد، انتظار می رود که توسط دولت استرالیا غربی یا پرت یا نزدیکترین پست خارج از کشور با شما تماس گرفته شود. اگر مصاحبه شما موفقیت آمیز باشد، دعوت نامه ویزای ۱۳۲ استرالیا به شما اعطا خواهد شد و شما می توانید برای دریافت ویزا  Expression of Interest (EOI) را در سایت Skill select پر نمایید.

ملاحظات برای ویزای سرمایه گذاری استرالیا ۱۳۲ استعداد درخشان کاری

شش ماه پس از تصویب دعوت نامه دولت، از شما درخواست خواهد شد که پیشنهاد کسب و کار تان را ارائه دهید و مدرکی مبنی بر تحقیق در پیشنهاد شما باید وجود داشته باشد. شما باید نشان دهید که یک قصد واقعی برای سرمایه گذاری و مشارکت در فعالیت تجاری در استرالیا غربی دارید.

عدم ارائه یک پاسخ رضایت بخش ممکن است منجر به از بین بردند دعوت نامه دولت توسط BMC شود.

مستندات پشتیبانی برای ویزای 132 استرالیا ( استعداد درخشان کاری ) باید شامل موارد زیر باشد:

۱- شواهد پژوهش عمیق کسب و کار و ارائه یک مفهوم تجاری واقع بینانه

۲- شواهد شخص ثالث در ارتباطات، مذاکرات با فروشندگان، تامین کنندگان و / یا خریداران

۳- سابقه سفر قبلی به استرالیا غربی

جزییات کامل درباره ویزای ۱۳۲ را در وب سایت ما مطالعه نمایید.

 

ویزای ۸۹۲ استرالیا ( ویزای صاحبان کسب و کار از طریق اخذ اسپانسر ایالتی/منطقه ای (زیرگروه 892)

این ویزا برای افراد زیر صادر می شود:

 1. برای متقاضیانی که تا  قبل از دسامبر، 2010 ویزای کسب و کار موقت استرالیا را دریافت کرده باشند و قبل از 19 آوریل 2010 کسب و کاری را در استرالیای غربی خریداری یا تاسیس کرده باشند.
 2. متقاضیان ویزای سرمایه گذاری استرالیا ۸۹۲ باید در 24 ماه گذشته در استرالیا صاحب کسب و کار یا کسب و کارهائی بوده باشید.
 3. در طول 24 ماه گذشته حداقل 12 ماه در استرالیا اقامت داشته باشید.
 4. کسب و کار یا کسب و کارهای اصلی متقاضی در طول 12 ماه گذشته دارای حداقل 200 هزار دلار ارزش باشند.

به جز این که دولت استرالیای غربی پیشنهاد شما برای ویزای سرمایه گذاری استرالیا ۸۹۲ را تصویب کند، شما باید شرایط دریافت ویزای کسب و کار موردنظرتان در خاک استرالیا را محقق کنید، از جمله:

انتقال کل سرمایه به  استرالیای غربی

سرمایه گذاری کسب و کار

نوع فعالیت تجاری

محل فعالیت کسب و کار

ایجاد اشتغال

شرط دیگر برای دریافت ویزای سرمایه گذاری استرالیا ۸۹۲ این است که برای 24 ماه گذشته شما در کسب و کاری که درآن فعالیت می کرده اید مالکیت داشته باشید و شرح زیر :

51 درصد ارزش سهام جایی که فعالیت می کرده اید. اگر گردش مالی تجاری کمتر از 400 هزار دلار AUD باشد.

30 درصد ارزش سهام جایی که فعالیت می کرده اید. اگر گردش مالی تجاری 400 هزار دلار و یا بیشتر باشد.

متقاضی باید 10 درصد سهام در یک شرکت ذکر شده در بورس اوراق بهادار را در اختیار داشته باشد.

متقاضی باید در طول 24 ماه گذشته حداقل 12 ماه در استرالیا اقامت داشته باشد

 گردش مالی کسب و کار یا کسب و کار های اصلی شما در طول 12 ماه گذشته حداقل 200000 دلار بوده باشد.

ویزای 888 استرالیا ویزای نوآوری و سرمایه گذاری کلان در استرالیا ( اقامت دائمی )

ویزای سرمایه گذاری استرالیا ۸۸۸ برای دارندگان ویزای سرمایه گذاری استرالیا ۱۸۸ صادر می شود.

 شرایط تبدیل ویزای 188 استرالیا به ویزای 888 استرالیا

برای اعطای اسپانسری دولت استرالیای غربی باید شرایط زیر را داشته باشید:

شما باید برای مدت 160 روز در یکسال یا بیشتر در استرالیا زندگی کرده باشید یا این که شریکتان در استرالیا حداقل 720 روز زندگی کرده باشد.

شما در تمام طول دوره ای که تقاضای ویزای ۸۸۸ استرالیا را دارید از قوانین تبعیت کرده باشید (همانطور که توسط DOHA الزام شده است)

 • علاوه بر این که باید دولت استراليای غربی پیشنهاد شما را بپذیرد، شما باید شرایط موافقت نامه دریافت حمایت مالی دولتی برای ويزای موقت خود را برآورده کنید. از جمله:

حفظ پول نقدتان به شکل هر نوع سرمایه گذاری در استرالیا غربی بسته به تاریخ سر رسیدشان .

انتظار می رود که در استرالیای غربی اقامت داشته باشید.

نکته: قوانین روزی که برای ویزای ۱۸۸ استرالیا اقدام کرده اید در زمان درخواست شما برای ویزای سرمایه گذاری استرالیا ۸۸۸ مورد اعمال قرار می گیرد.

اگر قبل از 1 ژوئیه 2015 برای ویزای موقت خود ( ویزای سرمایه گذاری استرالیا 188) درخواست کرده باشید، پس از گذراندن 3 سال و 11 ماه از تاریخ ویزای موقت استرالیا ۱۸۸، مجاز به درخواست ویزای اقامت دائم خود ( ویزای ۸۸۸ استرالیا) خواهید بود. اگر برای ویزای موقت خود پس از 1 ژوئیه 2015 درخواست کردید، لازم است تا قبل از تقاضای یک ویزای سرمایه گذاری استرالیا 888 حداقل چهار سال ویزای اقامت موقت داشته باشید.

 

 مطالب مرتبط با این مقاله که توصیه میکنیم آنها را مطالعه کنید:

ویزای 188 استرالیا

ویزای 132 استرالیا

ویزای 888 استرالیا

ویزای 890 استرالیا

ویزای 892 استرالیا

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *