درباره علیرضا مدی پور کارشناس ارشد امور مهاجرت استرالیا

+ كارشناس مهندسي مكانيك تهران
+ كارشناس ارشد مديريت از تهران
+ فعال در زمينه مهاجرت به استراليا از سال ٢٠١٤ در معتبرترین دفاتر مهاجرتی ایران
+ بررسي شرايط بيش از ٢٥/٠٠٠ متقاضي مهاجرت به استراليا طي ٥ سال گذشته
+ ارائه مشاوره مستقيم به بيش از ٥٠٠٠ نفر در ٥ سال گذشته و ارائه راهكارهای خلاقانه براي پرونده مهاجرت استراليا اين افراد
+ با تجربه بالا در زمينه ارائه راه حل هاي مبتكرانه در پرونده هاي مشاوره مهاجرت
+ با حداكثر تجربه ممكنه در ارائه بهترين راهكار براي يك پرونده مهاجرت استراليا

با توجه به شرايط پيچيده مهاجرت به استراليا و تغييرات مكرر قوانين مهاجرت به استراليا در سالهاي گذشته و متغير بودن امتيازهاي لازم براي دريافت ويزاي استراليا انتخاب صحيح يك استراتژي مناسب و يك راهبرد مناسب براي يك پرونده مهاجرت به استراليا امري ضروريست. انتخاب درست و چيدمان درست پارامترها در يك پرونده مهاجرتي نيازمند سالها تجربه و دقت و هوش بالا مي باشد. دليل اين امر وجود پارامترهاي بسيار زياد در يك پرنده و متغيير بودن اين پارامترها در هر يك از پرونده هاي مهاجرتي باعث اين گشته تا من به شخصه بر آن شوم تا به اين نياز روز افزون افراد پاسخ صحيح و كامل ارائه نمايم.

چرا استراليا كو – چرا عليرضا مدي پور

با توجه به شرايط كنوني كشور عزيزمان ايران و بوجود آمدن يك نياز در افراد جامعه براي اخذ اقامت يك كشور دوم در راستاي مسئوليت هاي اجتماعي اينجانب وجود يك همچين سرويسي براي متقاضيان مهاجرت به استراليا را ضروري دانستم. سابقا افرادي كه قصد مهاجرت به استراليا را داشته اند بعد از سالها پي گيري و كسب اطلاعات و بدست آوردن تمامي اطلاعات موجود درباره پروسه اخذ ويزا ی استرالیا اقدام به تشكيل يك پرونده مهاجرت ميكردند. اما امروزه متاسفانه با توجه به حجمه اطلاعات موجود و عدم امكان جمع بندي درست و دقيق در يك پرونده مهاجرتي در زمان بندي كوتاه ديگر عملا ميسر نيست. از طرفي سخت تر شدن شرايط و پيچيده تر شدن شرايط نيز از طرف ديگر باعث برهم خوردن اين توازن گرديده است.

علیرضا مدی پور مهاجرت استرالیا

معرفی سرويس هاي استرالیاکو براي افراد متقاضي براي مهاجرت به استراليا

+ دريافت تمامي اطلاعات فرد متفاضي و همسر وي ( در صورت واجد الشرايط بودن) طبق فايل PDF ارسال شده. اين اطلاعات شامل تمامي مدارك تحصيلي اخذ شده بعد از ١٨ سالگي و تمامي سوابق كاري با بيمه و بدون بيمه در هر زمينه شغلي مي باشد.
دليل: بررسي تمامي شانس هاي ممكنه كه شايد به خاطر اشتباه متفاضي و عدم آگاهي متفاضي از شرايط مهاجرت استراليا باشد و باعث از دست روفتن شانس پرونده گردد.

+ بررسي اطلاعات دريافت شده از متفاضي مهاجرت استراليا و بررسي كامل آن يك روز قبل از جلسه مشاوره آنلاين

+ چيدن تمامي پارامترها كنار يكديگر و ارائه يك راهبرد با بالاترين شانس ممكنه در پرونده مهاجرتي متقاضي

+ ارتباط اسكايپي با فرد و ارائه تمامي راهكارهاي ممكنه بر روي پرونده فرد متقاضي ( فرقي نميكند در كدام قسمت پروسه مهاجرت به استراليا باشد پرونده )

نتيجه جلسات اسكايپي مسلما باعث يك انتخاب درست توسط شما خواهد شد، من هرگز برخلاف يكسري از دفاتر مهاجرتي سعي نخواهم كرد تا شما را براي بستن قرارداد به هر قيمتي تشويق كنم. بلكه برعكس هدف از اين جلسات دادن آگاهي كامل و بيان تمامي ريسك هاي پرونده مهاجرتي شما مي باشد.
هدف از برگزاري اين جلسه آگاهي كامل شما درباره ريسك هاي موجود در پرونده مهاجرت استراليا شما خواهد بود و ارائه و بررسي شرايطي كه بتوانند اين ريسك ها را به حداقل ممكن برسانند در نتيجه تصميم به انجام پرونده تماما به شخص شما واگذار خواهد شد و شما بعد از دانستن تمامي ريسك هاي موجود درباره پرونده مهاجرتيتان اقدام به تشكيل يا عدم تشكيل پرونده مهاجرت به استراليايتان نزد هر وكيل مهاجرتي كه مورد قبول خود شما خواهد بود خواهيد نمود.

مهاجرت به استرالیا

چرا بايد از سرويس آنلاين استرالياكو استفاده نماييم؟

با توجه به تغييرات شرايط كنوني كه باعث شده است افراد بدون آگاهي كافي از شرايط دقيق مهاجرت استراليا و جايگاه پرونده مهاجرتيشان صرفا اقدام به عقد قرارداد نزد دفاتر مهاجرتي مي نمايند كه عمدتا درصورتي كه اگر ريسك هاي موجود در پرونده مهاجرتيشان را بدانند هرگز قدم در اين راه نخواهند گذاشت.
دسته دوم افراد كساني هستند كه اطلاعاتي محدود و نه عميق درباره كيس مهاجرتيشان به استراليا را دارند اما تنها از يك جنبه، به اين معنا كه صرفا بر اساس تحقيقاتي كه معمولا از افراد غير كارشناس و يا كارشناسان بي تجربه جمع آوري شده است كه از نظر شخص من هيچ گونه مقبوليتي ندارد زيرا شايد اگر بررسي هاي دقيق تري صورت گيريد احتمالا گزينه هاي بهتر و دردسترس تر و در زمان بندي كوتاهتري وجود دارند كه مي توانند با ريسك كمتر در زمان كوتاه تري پرونده مهاجرت به استراليا شما را به نتيجه برسانند.

درباره سرويس آنلاين مشاوره عليرضا مدي پور كارشناس ارشد امور مهاجرت استراليا

+ ( سعي شده است تا به دليل مشغله كاري دوستان اين ساعت بين ساعت ٧ عصر تا ساعت ١٢ شب باشد)

+ قبل از برگزاري جلسه و يك روز قبل از فرد متقاضي خواسته مي شود تا خلاصه اي از شرح اطلاعات خود را بر اساس پارامتر هاي از پيش تعيين شده ما را پر نمايند تا پرونده افراد يك روز قبل كاملا مورد بررسي و ارزيابي كامل صورت گيرد تا در زمان تماس صرفا زمان بر دادن اطلاعات درباره كيس مهاجرتي دوستان باشد.
+ این هزینه برای اين جلسه ٤٥ دقيقه اي + زمانی که در روز قبل برای تحلیل کیس مهاجرت به استرالیا شما گذاشته می شود مي باشد.

یادداشت

اعتقاد من اين است كه براي هر پرونده مهاجرتي بايد از تمامي شرايط اون لحظه و نه بر اساس اطلاعاتي كه شايد از قبل وجود داشته است تحليل و بررسي گردد. پس مشاوره هاي لحظه اي بدون دانستن تمامي وجه هاي يك پرونده مهاجرتي و دانستن كامل شرايط اوليه از نظر من تحليل مناسب و جامعي نخواهد بود.